Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 409 10
Sex Studio 566762
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Βλεποντας τις σχετικες φωτο που παραπεμπουν σε πιπινι μινιατουρα...που προτιμω ιδιαιτερα πηγα να διαπιστωσω απο πρωτο χερι τι παιζει με τη μικρη...παρκιν πολυ δυσκολο, αλλα το μαγαζι ισως το καλυτερο που εχω επισκεφθει μεχρι σημερα και εχω παει σχεδον παντου...ανετοι χωροι ωραια διακοσμηση και ατμοσφαιρα δωματια στο πανω οροφο με ολα τα κομφορ η τσατσα ευγενικη και το κοριτσι η Katy ενα κουκλακι μινιατουρα αρκετα λεπτη πολυ νεανικη 21 χρονων εκ Ρουμανιας...με λευκο πεντακαθαρο δερμα η αδυναμια μου..προσωπακι γλυκο, βυζακι εφηβης...2αρι με το ζορι αλλα ρογουλα υπεροχη και κορμακι πολυ νεανικο και μινιατουρα μοντελακι...!.Στα του σεξ εγω την απολαυσα απο πανω μεχρι κατω..ολα τα σημεια που μου αρεσουν, αυτο το υπεροχο λευκο νεανικο δερματακι ειναι η αδυναμια μου...στο κυριως πιατο πιπα μετρια...ξεκινωντας πισωκολητο υπεροχα αλλα στο ιεραποστολικο προσπαθουσε να με κρατησει πιο ..εξω..!.σαν να ηταν αβγαλτη και φοβοταν..!..δεν επεμενα πολυ γιατι εβγαζε γελιο η φαση κανοντας βολτα στο κρεβατι..προσπαθωντας να την..καρφωσω..οποτε το γυρισα παλι πισωκολητο οπου δεν ειχε προβλημα και την τελειωσα εκει πολυ ομορφα με απολαυση και για τους δυο μας. Συμπερασμα για πιπινολατρες που τους αρεσουν οι μινιατουρες συστηνετε..για απαιτητικους και βυζολαγνους οχι...εμενα παντως μου αρεσε το κοριτσακι...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2015
Όνομα κοπέλας
Katy
Μέλος
Εγγραφή:
8 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
75
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού