Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 393 10
Sex Studio 327186
Γενική βαθμολογία
 
3.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Tην Αννα την ειχα παρει πριν αρκετους μηνες στο Κοροβαγκου με 30 ευρω. Τοτε ειχε εξηγηθει δυναμικα στο δωματιο και εκτοτε ηταν στην λιστα επαναληψεων. Λιγες μερες πριν η πορνιαρικη ωρα ειχε ερθει και μια νεα κατασταση ηδονης με οδηγησε στο Βιλα Εροτικα. Παραμενει μια εντυπωσιακη παρουσια που ενισχυεται ακομα περισσοτερο απο τον χαμηλο φωτισμο των οικων. Η τσατσα, γνωστη απο πολλα σπιτια, κακοτροπη και στραβομουτσουνιασμενη με κοιταξε απαξιωτικα και τραβηξε τα δυο εικοσαευρα απο το χερι μου.
Μετα απο λιγο ηρθε η Αννα σαν σιφουνας πεφτει στο κρεββατι και μου δινει δυο φιλια το ενα στο στηθος και το αλλο κοντα στην κοιλια. Καταλαβα πως το παιχνιδι αρχισε να χανεται απο τα αποδυτηρια οποτε προσπαθησα χουφτωνοντας την κωλαρα της να εχω ανορθωση. Αυτη τιποτα απολυτως, να κανει κατι μια προσπαθεια να βοηθησει την κατασταση. Περασμα καποτας και ξεκινημα μιας μετριας επιφανειακης πιπας, μολις εφτασα στο 70% λεει "ελα" και την βαζω απο μπροστα. Κανονικα εδω θα επρεπε να μετρησω βασει χρονου αλλα στην προκειμενη περιπτωση θα μετρησω με πουτσιες. Ετσι λοιπον οπως ηταν στην ιεραποστολη μετρησα περιπου 20 πουτσιες οποτε ακουω το επικο

Αννα - "Θελεις να γυρισω?"
Bl - "Γιατι?"
Αν - "Εχουμε συγκεκριμενο χρονο" -και μου δειχνει το ρολοι της-
Βl - "Ποσο χρονο εχουμε κουκλα μου?"
Αν - "Ε, συγκεκριμενο μωρο μου?"
Βl- "Ναι ποσο?"
Αν - "Δεν ξερω αλλα λιγο"
Bl - "Γυρνα γαμω την τυχη μου"

...και εκει η ταχυτητα εφτασε ισως και 280bpm. Στο τελος εκανε κατι μαλακιες ζουζουνιες σαν αυτες που κανουν οι μαλακισμενες που πανε στα club για να βγαλουν selfies με το iphone. Δεν εδωσα σημασια για να ξεκουμπιστει το συντομοτερο.
Συνολικος χρονος 8 λεπτα, οριστικο ακυρο στην Αννα προφανως και στους συγκεκριμενους οικους μεχρι να φερουν κατι αξιολογο προιον μη πολλαπλως ανακυκλωσιμο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Άννα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.500
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Απριλίου, 2015
Σωπα ρε... και να φανταστεις 3-4 ατομα εχθες οταν βγηκαμε απ το κοροβαγκου που την ειδαμε λεγαμε τα καλυτερα για την αννουλα.
JS
jamaican style
11 Απριλίου, 2015
...κι εγω τα καλυτερα ελεγα μεχρι που εφαγα γκραντε φολα.
20 Απριλίου, 2015
δε πειραζει συντροφε
εκει που θα σου εβγαινε ακριβη
σου βγηκε παμφθηνη
α ρε λιγουρηδες που ονειρευεστε κατοσταρικα
θα παρεται το τριτο το μακρυτερο
ξερουν αυτοι Γαμήσου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3