Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Λοιπον ηθελα να γραψω αλλα δεν ηταν το εν λογω σπιτι μεσα στο σαιτ και τωρα που μπηκε θα γραψω.Κατηφοριζα για το στανταρακι μου που ελειπε και ετσι απογουτευμενος εμπαινα στα σπιτια να δω μηπως και μου κανει κλικ καμμια για να μπω.Στο εν λογω σπιτι μπαινοντας ηταν μια απο τις γνωστες παραμυθατζουδες μανταμες που σε πριζουν και σε φουσκωνουν οτι η κοπελλα ειναι φοβερη,δυναμιτης και αλλα πολλα,μην πιστευετε ΠΟΤΕ αυτα που λενε οι μανταδες.Ειναι παπαριες για να μπειτε.ηρθε λοιπον προς το σαλονι η κοπελα ,αρκετα ομορφη και λεω δε γαμιετει ασ περασω και ας ειναι φολα.αν ηξερα το τελος ΔΕΝ θα εμπαιναΚεφάλι σε τοίχο!ομορφη κοπελλα ψηλη και το σουτιεν που φορα,νομιζεις οτι εχει μεγαλα βυζια αλλα ειναι μετρια και κρεμασμενα.προσωπικα στο στηθος μολις τα ειδα στο δωματιο φορα παρτιδα,απογουτευτικα.Στα του αγωνα λοιπον.Προκαταρτικα,ανεβαινει απο πανω και τριβει το μουνι της πανω στο πουτσο σου μεχρι να εισαι ετοιμος,δεχομενοι γλωσοφιλα αλλα οχι πληρεσ φιλι παρα μονο την ακρη της γλωσας με την δικια σου γλωσαα.Στην πιπα δεν αφηνει το χερι της με τπτ παρολο που το επαιρνα μακρια και κανει μια μονοτονη κινηση πανω κατω μεχρι την μεση του πουτσου γρηγορα μεν, αλλα με δοντι, μολις τις πιασεις το κεφαλιΘυμόςΜετα ανεβαινει απο πανω και κουνιεται καπως καλα αλλα οχι βαθεια μεσα.πισοκολητα και τελος ιεραποστολικα με τα ποδια συκωμενα.Τπτ ιδιετερο για να μου μεινει χαραγμενο στο μυαλο.Και μου εκανε την εξης για μενα αποτροπαια πραξη,οπου ημουν ανασκελα και την λεω τελειωσε με με πιπα(φορουσα σκουφακι)με αφνιδιασε και εβγαλε την καποτα για να με τελιωσει με μαλακια.Τα πηρα ασχημα στο κρανιοΘυμόςσηκωθηκα ορθιος και τραβουσα μαλακια να τελιωσω.πριν μου βγαλει την καποτα ξεχασα να πω,περιπου στα 7-8 λεπτα μου δειχνει το ρολοι χειρος που φορουσε και μου ελεγε στην γλωσσα της μαλλον τελιωνε,καθοτι ελληνικα δεν σκαμπαζει.Απο κει αρχιζα να ξενερωνω.το τελος ηρθε τις τα εδωσα στα βυζια και στην μαπα της και την επιασα απο την μαπα με δυναμη για να τα φαει στην μουρη καθως πηγε να την κοπανησει.Η τυπισσα ειναι κατα εμε απο την χειροτερη φαρα που εχει σκασει απο τα ανατολικα,την ρουμανικη και εγω προσωπικα τις αποφευγω γιατι πολλη παραμυθι μας πουλαν και νομιζουν οτι εμεις εδω ειμαστα μαλακες.Μονο η ρωσικη σχολη σεβεται το πελατη.Η τυπισα ειναι διακπερωτικη και αν δεν καλυτερεψει θα εχει μονο την ομορφια της να δειχνει.Βγαινοντας με λεει η τσατσα δυναμιτης ε? Την απαντησα καταλληλα και το βουλωσε.κατι τελευταιο και σημαντικο προς ολους τους συναγωνιστες.Εδω στη σαλονικη οι ταριφες ειναι πανακριβες 30 και 40 που ζηταν στις βιλλες ειναι πολλα λεφτα πλεον ενω στην αθηνα με 10Ε εχει πιπα κολο και με 20Ε βγαζεις αφανταστα γουστα.γι αυτο ολοι οι συναγωνιστες να ζηταν και να απαιτουν καλα γιατι τα λεφτα ειναι πολλα.Και τελευταιο να ειναι και ειλικρινης προς το τι γραφουν γιατι δυστηχως υπαρχουν ατομα που μας εχουν ζαλισει στο παραμυθι στις κοπελλες που πανε λες και ειμαστε τπτ γκαγκουρες που δεν ξερουμε.Η τυπισα ειναι μια μετριοτητα που εγω δεν ξαναπαω με τπτ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Ελένη
Υπηρεσίες
doggifuck
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
411
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2015
Tυπε προφανος για την ιδια λεμε και αναφερεσαι σε εμενα και ειμαι ειλικρινεστατος γιατι πηγα και πρωτη φορα μαζι της ετσι το οτι δεν περασες εσυ καλα γιατι δεν ηταν του γουστου σου μαλλων δε σημαινει οτι η κοπελα ειναι μαπα εγω περασα τελεια μαζι της με κανονικοτατα γλωσσοφιλα και καθολου να βιαζετε η κοπελα μπορω να σου πω εκατσα το λιγοτερο ενα 20λεπτο μεσα και δεν ειπε τιποτα το κοριτσι και σιγουρα θα ξαναπαω συν οτι πριν μπω εγω που δισταζα μη φαω καμμια φολα που ΔΕΝ εφαγα τελικα μιλουσα εξω με εναν που μολις ειχε βγει απο το δωματιο ζαλισμενος και αυτος τωρα με εσενα προφανος δε σου εβγαλε τα γουστα που ηθελες και τη θεωρησες φολα κατι το οποιο δεν ισχυει.
09 Απριλίου, 2015
γυναικα που κανει καλή πιπα ειναι μετρημενες στα δαχτυλα
εχεις πολυ υψηλα στανταρ
γιατι χαλιεσε ποσες γυναικες βρηκες να κανουν
καλη πιπα απο τις 100 η μια και εαν
και γενικως τα μπουρδελα ειναι για σε κλεβουν τα λεφτα
δεν εγινε τιποτα παραξενο αυτοι μολις φευγεις λεν στην υγεια του κοροιδου
του τα πηραμε
09 Απριλίου, 2015
υπαρχουν και χειροτερα προσεξε να δεις
σκεψου τωρα οτι παιρνεις συνταξη στα 50
χρυσες εποχες γνωριζεις μια καλη κυρια
εικοσαρα ταλεντο στη πιπα απο το πρωι μεχρι το
βραδυ κατι τετοιο τρως παραμυθι ερωτα τη
παντρευεσαι και σε ενα χρονο απο τηΚεφάλι σε τοίχο! πολυ τη
πιπα σε στελνει στα κυπαρισια
και ναμαστε λοιπον στα κυπαρισια
και το γλενταει με τη συνταξη δημοσιου αυτη
γαμω την ατυχια μου που ελεγε και μια σοφηΚεφάλι σε τοίχο!
09 Απριλίου, 2015
ΓΑΜΩ ΤΗ ΑΤΥΧΙΑ ΜΟΥ
ΕΔΩ ΚΟΛΛΑΕΙ
ΠΑΡΑ ΠΟΛΥΚεφάλι σε τοίχο!
09 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Φιλε ακου.Δεν μπορει με σενα να περασε υπεροχα και με μενα να κοιταζε το ρολοι.καποιος απο τους δυο λεει ψεμματα.Και αυτος δεν ειμαι εγω.Η εχεις πολυ χαμηλα στανταρ γιατι τα δικα μου ειναι πολυ ψηλα.η τυπισα δεν ηταν φολα αλλα μια χρυση μετριοτητα και τπτ παραπανω.Αυτα και καλη συνεχεια στον αγωνα!
09 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Οχι μια στις 100 αλλα μια στις 1000 κανει πιπα deepthroat για τα δικα μου στανταρ.Και τεοια ειναι μονο η εμανουελα που ηταν φριξου 13 και τελευταια αν.γεωργιου 28.αυτην εχω για στανταρακι γιατι με αρεσει η πιπα.ειμαι και μεγαλος και ειναι πολυ ψηλα τα στανταρ μου και μονο οταν κατεβαινω αθηνα το ευχαριστιεμαι γιατι εκει εχει ρωσιδες που με 20Ε σε απογειωνουν.εδω γεμισαμε με κολογυφτορουμανες και τελιωμενες.Και οι βιλλες εχουν μονο καλα μουνια αλλα το αντιτημο ειναι πολυ ψηλο και δεν αξιζει το οποιοδηποτε γαμησι με τοσα λεφτα.Η μαγκια δεν ειναι να χωσω γερα λεφτα για να γαμησω καλο μουνι αλλα με λιγα.και φυσικα εδω στην θεσσαλονικη πρεπει να κατσει κανα λαχειο για τετοια φαση.Ρε εδω πετυχα την τσεζμελη στην αθηνα αν την ξες,που ελεγε την ατακα αλλο πεπη και αλλο πρεπει και πηγαινα μια βδομαδα σερι μεχρι που με πεσαν τα νεφρα.Και εβγαζε ΤΑ ΓΟΥΣΤΑ.Αντε καλα γαμησια!
09 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε δε με ξες απο χθες να με κατηγορεις κανενας απο τους 2 δε λεει ψεματα και δεν εχω καθολου χαμηλα στανταρ στο ειπα και στο προηγουμενο σχολιο επειδη δε περασες καλα εσυ δε λεει τιποτα αυτο στη κριτικη την χαρακτιριζεις φολα και τωρα μετριοτητα μια χαρα ειναι η κοπελα κατ εμε τουλαχιστον περασα τελεια μαζι της και εγραψα την εμπειρια μου εσυ ομως οχι οποτε μη ξαναπας και μην κατηγορεις ατομα τα οποια δε ξες επειδη ααυτα περασαν καλα και εσυ οχι ε δεν εβγαζε τα γουστα που ηθελες τη να κανουμε τωρα πανε σε αλλες
(Updated: 15 Απριλίου, 2015) 14 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τυπε και το ποιος ελεγε ψεματα που με κατηγορησες αν ελεγε καποιος αυτος ησουν εσυ και φανηκε
15 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Που φανηκε ρε οτι εγω λεω ψεμματα,στην φαντασια σου?Που οι πιο πολλοι ειστε βαθεια νυχτωμενοι απο τις τανες και με ελαχιστα γουστα πατε και γραφετε μαλακιες για δηθεν σουπερ απολαυσεις και αλλες τετοιες αηδιες.Μεσα στην ανωνυμια σας γραφετς παπαριες γιατι μαλλον επειδη δεν εχετε γκομενες φυσιολογικες στην ζωη σας ξεσπατε την ανυπαρξια σας εδω μεσα με οτι ναναι γραφομενα.οι τανες ειναι ενα συμπληρωμα στην ζωη μας αλλα πολλοι κομπεξικοι που δεν γαμαν φυσιολογικα μια και βριθει απο ψοφια μουνια ο ντουνιας πανε τακτικα σε τανες και γραφουν την ιδιοτελη ανυπαρξια τους εδω μεσα με ψευτιες για να γεμισουν το ανυπαρκτο εγω τους.Και δεν απευθυνομε αποκλειστικα για σενα ρε μορτη αλλα το πλατιαζω για πολλους αλλους.Εσυ πηγες,περασες καλα και τελειωνει εκει.Τελος.
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9