Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 53 10
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επισκεψη στην Ρουμουνα την Ελενα 26 ετων οπως δηλωνει εγω βεβαια την εκανα στην ηλιακια μου 30αρα τουλαχιστον η τσατσα γνωστη δουλευε και με την Μιρελα με το που μπαινω μεσα με γνωριζει και φωναζει το μωρο και ερχετε η Ελενα εμφανισιακα Μελαχρινη με απο τα ποιο ομορφα προσωπα που εχω δει και πανεμορφες ματαρες που σε καθυλωνουν περιπου 1.70 πολλη καλο στηθος αληθινο αν και πεσμενο και ωραιο κωλο αν και χαλαρο.Η αληθεια ειναι οτι στην αρχη διστασα και εφυγα αν και η τσατσα που με ηξερε με διαβεβαιωσε οτι η κοπελα ειναι δυναμιτης.Το ξανασκεφτηκα και λεω δε γαμιεται ας την δοκιμασουμε και βλεπουμε τοσες φολες φαγαμε και μαθαμε μια ακομα δε πειραζει και ξαναγυρναω.Δινω το 30αρι και μπαινω πλενομαι και μετα απο λιγο σκαει το μωρο.Απο Ελληνικα λιγα το ιδιο κ απο Αγγλικα αλλα λιγο και απο τα δυο τη βγαλαμε την ακρη θα δουλεψει και αυριο εκει και μετα Ανδρεα Γεωργιου 38.Στα του αγωνα τωρα με το που αρχιζουμε μου σκαει ρε παιδες κατι γλωσσοφιλα κυριλεκτικα με ρουφηξε ανεβαινει και απο πανω και ακοποτα αρχιζει και τριβει το μουνακι της στον πουτσο μου ενω εγω την δαχτυλιαζα απο πισω λιγο ομως γιατι δεν με αφηνε ολο το δαχτυλο πιθανων επειδη δε με ηξερε στην πορεια πιστευω δε θα εχει θεμα μουνακι δε δοκιμασα δαχτυλο αν και το επαιξα αρκετα. Στα του γαμησιου 2 στασεις καναμε ολες κ ολες λογο οτι με καυλωσε η ρουφιανα τοσο πολλη που δε μπορεσα να κρατηθω μια απο πανω αυτη που μπορω να πω οτι το εχει το cowgirl και μετα απο κατω αυτη που τη μια ειχα τα υπεροχα ποδια της στους ωμους μου την αλλη τα κρατουσα απο τις πατουσες μετα απο τα μπουτια και το τελος ηρθε κρατωντας η ιδια τα ποδια της κατι το οποιο με καυλωνει αφανταστα.Μαγκες το κοριτσι προτεινετε με χιλια εγω ανανεωσα το ραντεβου μου μαζι της απο βδομαδα δοκιμαστε την και δε θα χασετε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιουλίου 04, 2015
Όνομα κοπέλας
Έλενα
Υπηρεσίες
Velociraptoras
Σεβαστός
Εγγραφή:
8 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
4.497
Πόντοι:
2.046
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Απριλίου, 2015
ΩραιοςΝαι!
08 Απριλίου, 2015
με εβαλες σε πειρασμο κυριως για τα ματια Έρωτας.
αλλα ρε φιλε προσπαθησε να εισαι πιο αντικειμενικος στις βαθμολογιες.
"καλο στηθος αληθινο αν και πεσμενο και ωραιο κωλο αν και χαλαρο" = εμφανιση 10!!!! δηλαδη μια που εχει ορθιο στηθος και σφιχτο κωλο ποσο θα της εβαζες 15? (και υπηρξαν τετοιες, αντριαννα τουμπανιεθ, νταϊανα στα αδυνατα της, βικυ ουκρανη, γκαλινα...)
"δεν με αφηνε ολο το δαχτυλο" = συμμετοχη/διαθεση/υπηρεσιες 10!!! δηλαδη αν αφηνε και ολο το δακτυλο στον κωλο ποσο θα επαιρνε 11? (πχ θεια ναντια και αλλες θειτσες που δακτυλοσκοπει ο πατσινος)
σου ξεφυγαν ολα 10 απο τον ενθουσιασμο με τα γλωσσοφιλα και δεν μπορεις να τα διορθωσεις μαλλον Μεγάλο χαμόγελο
B
bourdeliotis4
08 Απριλίου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κοιτα μαν το οτι εχει αυτες τις ατελιες δε σημαινει οτι δε θα παρει το 10αρι απο εμενα τουλαχιστον εσυ ισως μην το δωσεις ημουν αντικειμενικοτατος αν δεν ημουν δε θα ελεγα για το πεσμενο στηθος ουτε για τον χαλαρο κωλο η τουμπανιεθ ειναι ολα τα λεφτα αλλα εχει κατ εμε απαισιο βυζι αλλα παλι το 10αρι θα το παρει.Οσον αφορα το δαχτυλο λογικο δε με ηξερε και με αφηνε παλι λιγο αμα με μαθει ουτε καν θα κανει κινηση να το βγαλει μια χαρα 10αρι ειναι η γκομενα κατ εμε εσυ μπορει να εχεις αλλες προτιμησεις.
09 Απριλίου, 2015
εγω θα παω για τα γλωσοφιλαΚεφάλι σε τοίχο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4