Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 240 10
Sex Studio 329959
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Λοιπον,μετα απο μια τσαρκα κατεληξα στην αριστοτελους 6,ηταν 2 κοπελες στην βαρδια η νανσυ κ η ρομπερτα,κ οι δυο εχουν παρομοιοτυπο σωματυπο δηλαδη,εχουν μερικα κιλα παραπανω απο τις φωτο που εχουν στο σιτε ,ειδικα η νανσυ κ με λιγο μεγαλυτερο στηθος ,πρεπει να επαιξε και αλλη πλαστικηΣπασίκλαςαπο την εμφανιση δεν εντυπωσιαστηκα των 2 κοπελων,παντα συμφωνα με τα δικα μου προτυπα,μαλλον θα επρεπε να αποχωρησω αλλα ειχα πιεση χρονου κ επελεξα την νανσυ,λογω διαφορας στηθους.Πηγα στο δωματιο,ωραιο κ καθαρο,η νανσυ πηγε σε αλλο δωματιο διπλα ,οποτε μπορουσα να δω κ ποσο θα καθησει στο δωματιο,καθησε 10 λεπτα,λεω δεν ειναι καλο σημαδι,αλλα οκ ας μην προτρεχουμε,Πηρα το απλο προγραμμα με ισπανικο,70ευρω,μου φανηκαν πολλα,ξενερωσα αλλα λεω ας το δοκιμασω αφου η διαθεση διαταζει ισπανικο ας ακολουθησει η τσεπη,σκετη απογοητευση ομως το ισπανικο ηταν 2 ακουμπηματα στο στηθος της καθοτι σιλικονατο δεν δεχοταν κ πολλα κ στα αγγιγματα μου μου εκανε παρατηρηση λεγοντας μου απαλα,την ακουμπουσα λες κ επιανα μωρο απο το μειαυτηριο δηλαδη πολυ χαλαρα,δεν ταιριαζε καθολου με το στυλ μου,ειχε ενα στυλ πορσελανης ,μπαρμπιε κ με ψευτικα βογγητα,το απολυτο ξενερωμα 2 στασεις καναμε,εχει ωραιο σωμα γενικα,παρολο που εχει μερικα κιλα παραπανω σε σχεση με τις φωτο παντα,το στηθος ,οσο το ακουμπησα δηλαδηΛύπηδεν εχει κ την καλυτερη υφη ,το μονο καλο απο την συνευρεση,ειναι η πιπα της κ η περιποιηση στα μπαλακια,γενικα δεν μπορω να πω οτι βιαζεται στο δωματιο,απλα εχει αυτο το σπαστικο στυλακι,μπαρμπιε κ ασεξουαλ.Χρονος παρομονης στο δωματιο 10 λεπτα ,εγω ευθυνομαι για αυτο γιατι ειχα ξενερωσει κ ηθελα να τελειωνω,σαν συμπερεσμα,για εμενα δεν αξιζε τα 70 ευρω,ειδικα για το ισπανικο σκετη κοροιδια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νάνσυ
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
15
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού