Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 99 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η κοπέλα απο την Τσεχία, ψηλή γύρω στον 1.75 ίσως και λίγο παραπάνω, ξανθιά με φοβερές μακριές καλλίγραμες ποδάρες όπως ακριβώς και στις φώτο. Στήθος ωραίο, φυσικό και πρόσωπο ζωγραφιά που όταν σε κοιτάει και σου χαμογελάει νιώθεις οτι αυτές είναι οι ωραιότερες στιγμές της ζωής ενός άντρα. Για μένα η ομορφότερη παρουσία στα στούντιο της Αθήνας. Έχω πάει με αρκετές γυναίκες του χώρου αλλα ποτέ δεν μπήκα στην διαδικασία να γράψω κριτική (κακώς βέβαια) γιατί οι κριτικές των υπολοίπων με βοηθούν στην αποφυγή φόλας. Αυτή λοιπόν ήταν η αφορμή για να ξεκινήσω. Στο τσιμπούκι δέν έμεινα και πολύ ευχαριστημένος γιατί ήταν ελαφρός επίπονο. Σε κάθε προτροπή για αλλαγή στάσης η κοπέλα ήταν δεκτική με πονηρό χαμόγελο. Στο social time όχι πολλά πράγματα χωρίς αυτο να σημαίνει οτι βιαζόταν ή οτι δυσανασχετούσε όταν της έπιασα την κουβέντα. Προσωπικά ίσως να με γέμιζε τόσο πολύ αυτό που έβλεπα μπροστά μου που να μην με ένοιαζαν και πολλά. Είχα βέβαια τον φόβο μέσα μου οτι στο κρεβάτι δεν θα είναι καλή, λόγο ομορφιάς, αλλά ευτυχώς δέν έπεσα μέσα.
Η ημερομηνία είναι ενδεικτική και στην βαθμολογία στην εμφάνιση της κοπέλας θα έβαζα σίγουρα ένα 10 αλλά δεν με αφήνει το σύστημα. Αύτα απο εμένα και ελπίζω να βοήθησα..
ΥΣ. Σίγουρα η κριτική που υπάρχει είδη στο όνομα "Μαρία" δέν αντοιστιχεί στην κοπέλα αυτή.
Καλή συνέχεια μάγκες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρία2
Stefanos the grait
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
59
Likes:
913
Πόντοι:
1.061
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού