Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199789
Γενική βαθμολογία
 
6.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Πέρασα και με τις δυο. 80 ευρώ. Δεν το είχα ξανακάνει και όπως μου την πέσανε στο σαλόνι ήταν εύκολο να ενδώσω.

Και οι δυο βαριόντουσαν. Εντάξει, προσπάθησαν, έκαναν ψεύτικες φωνούλες, λέγαν μπούρδες και καμία δεν στράβωσε εμφανώς με κάτι, αλλά το σεξ ήταν αποστειρωμένο και βαρετό.

Ή μάλλον να το δώσω διαφορετικά, ο καλλίτερος επαγγελματίας είναι αυτός που ενώ βαριέται δεν το δείχνει.

Τελείωσα με μισή στύση. Η αλήθεια είναι πως έχοντας διαβάσει και μια κριτική για Ανίτα, περίμενα να πέσει και κανένα γλωσσόφιλο αλλά το απέφυγε, μάλλον επειδή είμαι άσχημος και γενικά αυτό έχει αρκετά αρνητική απήχηση στον στύση. Προσποιήθηκα πως ήταν καλά επειδή δεν θέλω αντιπαραθέσεις εκεί μέσα. Ποιος δίνει δεκάρα άλλωστε;

Συνολικά, έχω περάσει με κοπέλες που και δεν έδειχναν πως βαριούνται και δίνουν και βαθιά, ωραία γλωσσόφιλα, οπότε θα είναι άδικο να δώσω εδώ καλή βαθμολογία για κάτι τόσο μέτριο.


Μια παρατήρηση: Ενώ και οι δυο κοπέλες είναι όμορφες, ειδικά το πρόσωπο της Ανίτας είναι τόσο ενδιαφέρον και όμορφο που έπαθα πλάκα όταν την είδα. Θα έλεγα πως για εμένα, είναι σίγουρα η πιο όμορφη που έχω δει εγώ σε studio. Κρίμα που δεν πέρασα καλά και δεν θα ξαναπαώ. Ίσως αν δοκίμαζα μόνο με αυτήν να ήταν καλύτερα αλλά τώρα έχω ξενερώσει.


Μετά την αποτυχημένη συνεδρία, πήγα πήρα 3 Γαλλικές μπαγκέτες επειδή το βράδυ έχω τραπέζι.
Και ενώ ανυπομονούσα για αυτό το τραπέζι, σκέφτομαι πόσο θα ήθελα να έχω μια γυναίκα με πρόσωπο σαν της Ανίτας και στα παπάρια μου το τραπέζι.

Life sucks and then you die.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 07, 2015
Όνομα κοπέλας
Ανίτα
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Τζούλια
Σεβαστός
Εγγραφή:
20 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
171
Πόντοι:
1.520
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 IT-G7

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαρτίου, 2015
Σε πήρε από κάτω τύπε;Μεγάλο χαμόγελο
Ποιες έχεις βρει σε στούντιο να φιλάνε βάθια με γλώσσα; Εμένα δεν μου τυχαίνει σχεδόν πότε!(Δεν το πολύεπιδιώκω είναι η αλήθεια)
07 Μαρτίου, 2015
Μου φαινεται περιεργο ειδικα για την Ανιτα.
Δες κριτικη μου στο Κωνσταντινουπολεως 92Α. Ειχα περασει τελεια
07 Μαρτίου, 2015
Μη μασας,ολοι εχουμε φαει φολες
πας για αλλα τυπε.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3