Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 143 10
Sex Studio 364389
Γενική βαθμολογία
 
5.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπερα και καλη πρωτη μου κριτικη στο νημα
Να πω λιγα λογια για την κοπελα, η Αντζελινα ειναι μια κυρια σχεδον σαν τις φωτογραφιες στο πιο mature ομως...
Κατα τα αλλα ειναι πολυ παιχνιδιαρα, ναζιαρα και με φοβερο σαλοναρισμα. Το στουντιο ισως επειδη ειναι καινουριο ειναι παρα πολυ φιλικο με ευδιαθετη υπηρεσια που η πρωτη της κουβεντα ειναι να σε κερασει κατι, το πιο αρνητικο ειναι οτι ειναι πανω στην Λ. Αθηνων και το παρκινκ ειναι κατω απο την ροζ ταμπελα που γραφει στουντιο. Με λιγα λογια πιο καρτα δεν γινεται. Την μερα που πηγα ειχε δυο κοπελες, συγνωμη που δεν συγκρατησα το αλλο ονομα αλλα το σαλοναρισμα και το βυζακι της Αντζελινας δεν μου αφησε περιθωρια για δισταγμους και δινω το 70αρι για χαλαρωτικο μασαζ και μπαινω, μεχρι να κανω ντουζακι ηθρε και η κοπελα η οποια ειχε διαθεση για κουβεντα και γνωριμια οπως ακριβως κ εγω μετα απο κατι μεσιμεριανα τσιπουρα και ετσι φαγαμε κανα δεκαλεπτο στην παρλα. Να πω την αληθεια χαλαρωτικο μασαζ δεν εκανε εκτος και αν το κωλοτριψιμο θεωρειται μασαζ αλλα εκανε μια φανταστικη πιπα με περιποιηση ολης της γυρο περιοχης που μενει αξεχαστη, στην συνεχεια λιγο ιεραποστολικο και τελειωμα στα τεσσερα με θεα το κωλαρακι της.
Δεν θα την ελεγα σουπερ, αλλα σαν καβαντζα ειναι μεσα.
Αυτα και σας ευχαριστω για την υπομονη σας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αντζελίνα
C
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού