Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824209
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Απο το αγχος των τελευταιων ημερων ηθελα να χαλαρωσω λιγο και τι καλυτερο απο ενα καλο ξεκαυλωμα.εππισκευθηκα την τριτη το μεσημερακι το φυλης 104 που ειναι το bdsm house της αθηνας.περασα μεσα και ημουν απο πριν σιγουρος γι αυτο διαλεξα τη τζοβαννα.συγγνωμη κυρια τζοβαννα.ανεβηκα στο 4 γδυθηκα και ξαπλωσα στο κρεβαττι.μετα απο λιγο μπηκε μεσα η αφεντρα μου. με διεταξε να ξαπλωσω στο πατωμα και με εβαλε στα 4.την κοιταξα ψηλα και με χαστουκισε δυνατα.αν σου πω εγω θα με κοιτας ρε καριολη μου ειπε κατι που αρχισε να με καυλωνει.με τραβηξε απ τα μαλλια και με κολλησε στο κατω μερος του κρεβαττιου.αφου εβαλε το πανεμορφο ποδι της πανω στο κρεβαττι με διεταξε να της γλειψω τα τακουνια μεχρι να μου πει αυτη ν σταματησω.καθως η αφεντρα φοραγε το στραπ ον με διεταξε να παιξω λιγο τον πουτσο μου.ειχα αρχισει να τρελλαινομαι απ την καβλα και μετα απο λιγο με σταματησε και με διεταξε να ρουφηξω την πλαστικη πουτσα.μαλιστα κυρια ανταποκριθηκα εγω και ξεκινησα να τη ρουφαω.με εβαλε στον καθρεφτη και μου λεει κοιτα μωρη ξεκολλιαρα τι τσιμπουκι παιρνεις.καθως ειχα τρελλαθει απ την καυλα μου επιασε τα μαλλια και μου γαμουσε το στομα με επνιγε και εγω ενοιωθα οτι θα εκραγω απ την καυλα.μετα με τραβηξε απ τα μαλλια με κολλησε στο κρεβαττι με εφτυσε στη μουρη και μου ειπε γλυφτα ρε καριολη.μου εφτυσε την κωλοτρυπιδα κι αρχισε να με γαμαει σιγα σιγα και μετα πιο γρηγοραεγω τον επαιζα σαν τρελλος και αυτη με χαστουκιζε δυνατα και με εφτυνε.καθως καταλαβε οτι θα εχυνα με γυρισε ανασκελα και με το ενα τακουνι μου ακουμπουσε την κωλοτρυπιδα μου και με το αλλο το εχωσε στο στομα .καθως δεν αντεχα αλλο στη θεα να τη βλεπω απο πανω μου να με διαταζει εχυσα και νομιζα πως θα πεθανω απ την καυλα.καθως την πετυχα λιγο στο ποδι με εβαλε να της το γλυψω.σηκωθηκα να παω για ντουζακι και οπως εφευγε μου λεει...σου αρεσε?της λεω οσο τιποτα αλλο ..
Μου λεει αλλη φορα θα μου λες μαλιστα κυρια και εφυγε ενω εγω ειχα αρχισει να ξανατρελλαινομαι .



Η τζοβαννα με μενα ηταν αριστη.σε αυτο που ζηταω εγω ειναι οτι καλυτερο εχω περασει..................

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού