Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 824168
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Μαρίνα επέστρεψε στο χώρο που την γνώρισαν οι περισσότεροι λάτρεις του στουντιακού χώρου....
Μίας και το είδα στο πρόγραμμα πέρασα από τη Φυλής και συγκεκριμένα στο παραπάνω ίδρυμα...Ήταν ξημερώματα Καθαρής Δευτέρας και επικρατούσε ησυχία,αυτό ήταν καλό μίας και η συγκεκριμένη κοπέλα έχει αρκετή δουλειά και σπάνια να την πετύχεις χαλαρή...Αυτό βοήθησε λίγο στη συνεδρία μας...

Αφού μου έβαλαν ένα ποτάκι ανέβηκα στο δωμάτιο για να χαλαρώσω...Έκανα ένα ντουζάκι και περίμενα τη Μαρίνα...Μετά από λίγη αναμονή ήρθε κοντά μου για να ξεκινήσουμε...Κάποιες κουβέντες στην αρχή και έναρξη των προκαταρκτικών...Μεγάλη "ποικιλία",τριψίματα,γλιψίματα,ισπανικό με άψογη τεχνική και καραμέλωμα για ώρα στα @@@@κια...
Στοματικό σε άλλο επίπεδο όπως εκείνη γνωρίζει με ωραίες κινήσεις της γλώσσας και ότι άλλο θέλεις για να φτάσεις στο όριο...
Πρώτη στάση ιεραποστολικό με ένταση και φιλιά...Αλλαγή για πισωκολλητό με άψογη συμμετοχή από μέρους της.Γύρισμα στα πλάγια όπου μετά από λίγα δευτερόλεπτα κατέθεσα...

Ήταν τόσο καλά τα προκαταρκτικά της που πραγματικά δεν άφησαν περιθώριο για παραπάνω απόλαυση στο σεξ...Ειλικρινά μία από τις πιο καλές συναντήσεις μου με τη Μαρίνα...

Δεν χρειάζεται βέβαια συστάσεις για τις υπηρεσίες της καθώς όπως έγραψα και στην αρχή αρκετοί στουντιάκοι φίλοι την γνωρίζουν καλά...

Αυτά για την πρόσφατη επίσκεψή μου στη Μαρίνα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη...!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 22, 2015
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού