Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 34 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χθεσινοβραδινη επισκεψη στο στανταρακι μου πλεον την γνωστη σε ολους Εμμα Έρωτας Με υποδεχτηκε στο σαλοναρισμα μετα χαρας μιας και γνωριζομαστε πολυ καλα και λογικο μετα απο τοσες συνευρεσεις!!Μπηκα στο δωματιο με το τζακουζι πεντακαθαρο και θερμοκρασιες ως γνωστον στο φουλ (εκανα την παρατηρηση μου)..Στα του πορνοαγωνα τωρα...Ερχεται μεσα στο δωματιο το πορνιδιο, αγκαλιες φιλια τα γνωστα..Την ξαπλωνω και την αρχιζω ενα σπεσιαλ γλυφομουνι Ντροπή που μετα απο 5 λεπτα εφτασε σε σημειο να σπαρταραει σαν το ψαρι..Με ξαπλωνει τον αρπαζει και αρχιζει το γνωστο τσιμπουκι για σεμιναριο..Δεν της εφτανε ο πουτσος επαιρνε μαζι μ αυτον και τα αρχιδια μεσα!! Ακολουθησε αγρια ξεσκισμα σε ποικιλες στασεις και τελειωμα που αλλου πανω στις βυζομπαλαρες της!!! Οτι και να πω για αυτο το πορνιδιο ειναι λιγο μαγκες και το γνωριζετε και εσεις!! Υψηλοτερες βαθμολογιες δεν μ αφησε να βαλω το πορνοσυστημα!! Αυτη ειναι η πρωτη μου κριτικη μπακαγιοκοι μου συγχωρεστε με για τυχων λαθη!! Καλα ξεσκισματα αλανια μου!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Εμμανουέλα
Μέλος
Εγγραφή:
31 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
17
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Φεβρουαρίου, 2015
Πες και σε τι προγραμμα τα εκανες ολα αυτα γιατι καποιοι ενδιαφερονται για την εν λογο κοπελια. Ματάκι
JS
jamaican style
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1