Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236394
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Αρκετοί γνωρίζουν την Άννα,δε νομίζω ότι χρειάζονται ιδιαίτερες συστάσεις γι'αυτό το κορίτσι...Πραγματικά όμορφη κοπέλα,μελαχρινή με ωραίο σώμα και γλυκό πρόσωπο...Το σώμα δε πολύ καλό αν και έβαλε κάποια κιλάκια αλλά διατηρείτε άψογο...

Η Άννα έλειπε για κάποιο χρονικό διάστημα και επέστρεψε στις επάλξεις αυτή τη περίοδο.Αφού κοίταγα κάποιες μέρες το πρόγραμμα και πως βρίσκεται στη μεταμεσονύκτια βάρδια είπα να την επισκεφτώ...

Παρκάρισμα εύκολο και είσοδος στο γνωστό ίδρυμα που η Άννα εμφανίζεται...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και περίμενα στο σαλόνι καθώς η Άννα ήταν με συναγωνιστή...Μόλις βγήκε μιλήσαμε για λίγο στο σαλόνι και κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο...
Κάνοντας ένα ντουζ πέρασε λίγη ώρα μέχρι να φρεσκαριστεί και εκείνη.Μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο.Λίγη κουβεντούλα στην αρχή και ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά στα όρθια...Πεταχτά φιλιά και τριψίματα ήταν το μεγαλύτερο μέρος των προκαταρκτικών.Ξάπλωσα στο κρεβάτι και μου πέρασε το προφυλακτικό.Πολύ καλό στοματικό από μέρους της με ωραίες εναλλαγές της γλώσσας και άψογο σε διάρκεια.
Έναρξη στο σεξ με την Άννα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό για λίγα λεπτά και τελείωμα σε ιεραποστολικό με άψογη συμμετοχή από μέρους της.

Καθίσαμε λίγο ακόμη και μιλήσαμε για διάφορα θέματα μίας και υπήρχε ησυχία.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Αυτά για την πρόσφατη εμπειρία μου με την Αννούλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού