Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136743
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
επισκεψη στη σανδρασσκα.αφου γυρισα ολα τα οικηματα επελεξα τη λαουριτα .η λαουριτα απο εμφανισηειναι πιπινακι μοντελε με πολυ ομορφο προσωπο για τα γουστα μου.μελαχρινο μαλλακι τρελλο καυλακι το λαουριτακι.περασμα με 69 στα 50.μπαινω γδυνομαι ξαπλωνω και περιμενω.δεν ξερω γιατι αλλα ειχα το αγχος σαν να ημουν πρωτη φορα αλλα πιο πολυ απο την καυλα για το μωρο μαλλον παρα οτιδηποτε αλλο.μετα απο λιγο ηρθε το μωρο χωρις καθολου ρουχα κατι που με τρελλανε καθως ειναι κορμαρα.με πλησιαζει και μου λεει θες το μουνακι μου?της λεω σαν τρελλος και μου λεει παρτο μωρο μου δικο σου ειναι.ξεκινησα να τη γλυφω απαλα καθως της επαιζα λιγο την κλειτοριδα και αποτι αισθανθηκα στη γλωσσα μου της αρεσε μετα απο λιγο με ξαπλωνει και μου λεει συνεχισε μωρο μου εσυ εγω θ ασχοληθω με το καυλι σου.μου ξεκιναει πιπα καθως την εγλυφα και βογκουσε ολο ηδονη καθως τον επαιρνε στο στομα της μιας και ειχα ξεκινησει να τη γλυφω αγρια.μετα απο λιγο μου λεει δε μπορω αλλο με εχεις τρελλανει χωστον μου.σηκωνομαι και τη στηνω στα τεσσερα τη σφυροκοπαω καθως επαιζα με την κλειτοριδα της ,μετα μου γυρναει με ξαπλωνει κατω και μου λεει τωρα θα γαμησω εγω το καυλι σου.ξεκιναει να χτυπιεται πανω στον πουτσο μου σαν τρελλη και το τελειωμα ηρθε καθως την κρατουσα απ το λαιμο και εχυνα.....................

το μωρο συστηνεται για ολους κανει τα παντα και συμφερει.τα λεμε στην επομενη τσαρκα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λαουρίτα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Φεβ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού