Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 153 10
Sex Studio 351174
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
ηθελα καιρο να περασω με αυτο το μωρο και μετα απο ενα ποτακι ειπα να παω στο στουντιακι που ειναι κοντα στο βουνο.μελιντα και μαρινα στη βαρδια,διαλεξα τη μελιντα,θα δοκιμασω και τη μαρινα μια αλλη φορα.ο χωρος καθαρος και προσεγμενος εξωτερικα,περασμα με απλο και εκει εφαγα μια ξενερα γιατι βρηκα ενα προφυλακτικο κοντα στο μαξιλαρι μαλλον απο τον προηγουμενο συναγωνιστη.το πηρα με χαρτι και το πεταξα λεω μην ξενερωσουμε γι αυτο για αλλο πηγαμε.εισοδος του μωρου στο δωματιο ηρθε κοντα μου μου λεει τι κανεις καυλαιρη αποψε?της λεω ηρθα να το περασω μαζι σου και μου λεει οτι ειμαι πολυ ωραιο παιδι.θα μου πεις μαλλον σε ολους τα ιδια θα λεει αλλα δε με χαλασε το κοπλιμαν.με φιλησε στο λαιμο καθως επιασε τον πουτσο μου και μου τον επαιζε και μετα μου λεει σηκω ορθιος.μου περναει καποτα και μου ξεκιναει ενα αγριο τσιμπουκι και υγρο για αρκετη ωρα μεχρι που τη σταματησα εγω και τη γυρισα ετσι ορθιος οπως ημουν στα τεσσερα.δεκτικη σε σφαλιαριτσες και βρυσιματα ειχε αερα ps.επομενη σταση στα χερια μου ορθια καθως μου γαμουσε τον πουτσο αγρια γι αρκετη ωρα.το τελος ηρθε στο στομα της μεσα στην καυλα καθως δεν αντεχα αλλο.μου εβγαλε το προφυλακτικο και το πεταξε και μου ειπε γεια σου καυλαιρη τα ξαναλεμε συντομα.

συμπερασματα πολυ καλη ειδικα αν θες να ξεκαυλωσεις αγρια και τρελλαινεται να εχει την πουτσα στο στομα της.
γεια σου μελιντακι σε ευχαριστω πολυ καυλιαρα μου,θα τα πουμε συντομα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μελίντα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού