Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 363 10
Sex Studio 403897
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μεσημέρι Κυριακής και αφού είχα μαθει οτι το καλό μου στανταρακι η Τορυ επέστρεψε μετα απο απουσία ενάμιση μήνα περιπου έσπευσα να την συναντησω.Έτσι πάω Βουρβαχη19 μπαίνω δωμάτιο και μετα απο λίγο έρχεται η Τορυ ανανεωμένη με αλλαγή στο μαλλί το έκανε πιο ξανθό και ίσιο και επίσης έκανε μια ελαφριά ενίσχυση στο στήθος της.Αλλαγες που την έκαναν ακόμη πιο κουκλαρα αφού χαιρετηθηκαμε η Τορυ αρχισε αμέσως περιποίηση με χάδια φιλια γλειψιμο προκαταρκτικά υπέροχα με διαρκεια που με έφτιαξαν για τα καλά στη συνέχεια αρχισε ενα τσιμπούκι βαθύ αργό με άριστη τεχνική και πριν τηε τον χωσω μου έκανε και ισπανικό.Μετα ανεβηκε απο πανω μου και αρχίσαμε σεξ με έντονη συμετοχή καο κραυγές απο την Τορυ μετα την τοποθετήσα σε ιεραποστολική στάση οπου και δεν αργησα να τελειώσω εδώ με κλείδωσε με τα τελεια καλοσχηματισμενα πόδια της για λιγο μέσα της ενω εγώ είχα αποθέσεις μια σημαντικη ποσοτητα ενέργειας καθώς το σεξ με την Τορυ είναι που έντονο ζωντανο κια παθιασμένο. Πραγματικα ηταν αλλη μια θαυμάσια συνεύρεση με μια τέλεια μιλφαρα.Πολλές φορες είναι και θέμα χημείας να περάσει τόσο καλά κανεις με μια κοπελα.Έμεινα απόλυτα ευχαριστημένος και ικανοποιημενος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 15, 2015
Όνομα κοπέλας
Τόρι
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού