Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καταδρομική στην Ουγγαρέζα την Μπάρμπαρα, η λέξη υπερμουνάρα είναι λίγη για αυτήν την κοπέλα, την είχα βάλει στο μάτι από καιρό, πήγα διαβασμένος και φορτωμένος, και πέρασα καλά, είναι θεόψηλη γκόμενα, κορμάρα, κωλάρα, δύο πανέμορφα βυζάκια, 30 έδωσα ως συνήθως, πήγε να με τριπλάρει και να ξαπλώσει στο κρεβάτι αλλά την σήκωσα και την έφερα σε όρθια αγκαλιά, τις έλεγα μαλακιούλες και την έκανα να γελάσει και να γίνει οικεία μαζί μου και μετά προχώρησα, έγλειψα τις καυλωμένες ρόγες της, χάιδεψα την βελούδινη κωλάρα της και φτιάχτηκα καλά, στα του αγώνα μια πολύ σύντομη πίπα, ίσως αν δεν έχωνα δάχτυλο στην πίσω τρυπούλα της να ήταν και μακρύτερη, λίγο γαμησάκι από πάνω και στήσιμο στα 4 που παρά το μπόι της στήθηκε πολύ καλά και γαμήθηκε δυνατά μέχρις ότου οι κραυγές μου συντάραξαν το δωμάτιο, ντουζάκι πριν και μετά και λαχνός για την κλήρωση, ένα πακετάκι πολύ καλό, δεν είναι και τόσο πτώμα δα, έχουμε δει και χειρότερα, ενδείκνυται για μια φορά τουλάχιστον έτσι για τη συλλογή.

Μετά την πράξη είχα έτοιμη και την μπύρα, την άνοιξα στο αμάξι, αράπικο φιστίκι για να πάρω τις δυνάμεις και στο ράδιο έπαιζε αυτό το τραγουδάκι https://www.youtube.com/watch?v=_koFbsnw_PM τα πάντα εν σοφία εποίησες Γλώσσα

Και κάτι για τον τσάτσο, μπορεί ο κύριος να ήταν ευγενέστατος αλλά……το σελοφάν από το προφυλακτικό του προηγούμενου ήταν ακόμη στο κρεβάτι, και τα σεντόνια δεν ήταν τεντωμένα, τέλος πάντων λίγη προσπάθεια ακόμη και μπορεί να γίνει καλός στη δουλειά του.

Θέλω επίσης να επισημάνω ότι δεν θα περνούσα καλά αν δεν είχα προετοιμασθεί για το τι θα συναντήσω, να κάνω ένα στόρυ για το πώς θα σπάσω την αμηχανία της κοπέλας, να κρατήσω τα θετικά και να πηδήξω με 30 ευρώ μια υπερμουνάρα, έχω δώσει πολλά στο site αλλά έχω πάρει επίσης και πολλά, ευχαριστώ τους προηγούμενους συναθλητές για τα σχόλια τους με βοήθησαν πολύ Χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 11, 2015
Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
GAMEOVER
Τιμημένος
Εγγραφή:
11 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
223
Likes:
506
Πόντοι:
3.250
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού