Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 224 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Γιάννα την είχα δει μία φορά το καλοκαίρι σε πέρασμα μου απ΄το εν λόγω στούντιο βέβαια τότε εργαζόταν με τη Σόνια και επέλεξα τη δεύτερη...
Για αρκετό χρονικό διάστημα έλειπε στη πατρίδα της όπου και επέστρεψε τις μέρες αυτές...
Την είδα στο πρόγραμμα και είπα να περάσω να την τσεκάρω και στο δωμάτιο μίας και τότε μου άρεσε εμφανισιακά!
Για όσους δεν την έχουν δει πρόκειται για μία μελαχρινή κοπέλα με ωραίο σώμα μοντέλου με καλές αναλόγίες,ωραίο φυσικό στήθος και κώλος και μέτριο πρόσωπο κάπως καθημερινό αλλά σε καμία περίπτωση άσχημο,τουλάχιστον κατά τη δική μου άποψη!
Αφου βγήκε στο σαλόνι με ένα ροζ σύνολο που άφηνε ακάλυπτα τα βυζιά της πέρασα στο δωμάτιο...
Ντουζάκι,μικρή αναμονή και να σου η Γιάννα...
Ξεκινήσαμε με λίγη κουβέντα για την απουσία της και στη συνέχεια κάποια τριψίματα ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών...Γλυψλιματα στο λαιμό της και τα βυζιά της ενώ εκείνη αντεπέδιδε με πεταχτά φιλιά,και γλυψίματα στο δικό μου λαιμό...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με ωραίες κινήσεις της γλώσσας και με περιποίηση φυσικά στη γύρω περιοχή καραμελώνοντας τα α@@@κια για αρκετή ώρα...Γύρισμα σε 69 για την αναλογη περιποίηση,δε το συζητώ καθαρή και περιποιημένη...Άψογη η συμμετοχή της στο 69 με αληθοφανείς αναστεναγμούς και εκφράσεις...
Ώρα για σεξ,πρώτη στάση με τη Γιάννα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς,αλλαγή για πισωκολλητό φυσικά με άψογη συμμετοχή από μέρους της αλλά και πολύ καλό στήσιμο...Τελαυταία στάση το ιεραποστολικό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος...
Κάθισε δίπλα μου μίας και δεν είχε κίνηση εκείνη την ώρα,μιλήσαμε για λίγα λεπτά και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον!
Μία πολύ καλή γνωριμία,η Γιάννα με εξέπληξε με τις υπηρεσίες της δε το περίμενα...Για όσους λοιπόν επισκεφτούν το μαγαζί,δουλεύει η συγκεκριμένη και τους αρέσει πιστεύω πως αξίζει το βήμα για τα ενδότερα...


Αυτά για τη Γιάννα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2015
Όνομα κοπέλας
Γιάννα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού