Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
τη να πρωτογραψω τωρα που δεν θα τα ξερετε... τελικα η τυχη μου χαμογελασε γιατι ειχα να την δω 2 χρονια την πενη είχαμε βρεθει 2 φορες αλλα μονο στο απλο πρόγραμμα...στον τσατσο εβαλα 3 γιατι την άλλη κοπελα που μου παρουσιασε ονομα νομιζω κελλυ την ειχα παρει πριν 2-3 βδομάδες με τιμες 30 και 50 πρωκτικο η ελευθερο στοματικο δεν θυμαμαι δεν με ενδιεφερε κιολας και τωρα μου την παρουσιασε στα 50 το απλο και όταν του πα μα αυτην την ειχα παρει με 30 μου λεει όχι και ηταν άλλες κοπελες και άλλη μερα και τετειες παπαρολογιες Θυμός ..τελος παντων..μετα από αυτην την κοπελα που εδειξα με τον τροπο μου ότι δεν την ηθελα ειχε και άλλη μια αλλα δεν εβγαινε μετα από κανα 2-3 λεπτα βλεπω κατι να ξεπροβαλει από τον οριζοντα και να ερχετε στο μερος μου με μισος Χμμμ; ..με σηκωνει μου βαζει το χερι στο λουτσο μου σκαει και ένα γλωσσοφιλο και εχω μεινει μαλακας.. με ρωτάει πως με λενε της λεω και μου λεει εγω είμαι η πενη..ναι..πενη? τι πενη? η παλια πενη? από το 80? ναι μ λεει.ο χριστος και η παναγια και οι αγιοι ολοι Κεφάλι σε τοίχο! ..η αμεσως επομενη ερωτηση μου ηταν σε ποιο δωματιο παω (τοσο το πολλη σκεφτηκα) ανεβενω της σκαλες για τα πανω δωματια μπαινω και αναμενω και θολες κολασμενες σκεψεις ερχοντουσαν στο μυαλο μου από της άλλες 2 φορες που εχω ξαναπαει μαζι της.. ανεβενει μετα από κανα 10λεπτο λιγα προκατακτηκα μαζι με Social και καταληξαμε στο κρεβατι λιγη συζητηση για την απουσια της και τετεια και με ξαπλωνειιιιι...ε αυτό ηταν αρχιζει από της ρογες και παει προς τα κατω τον βαζει στο στομα με την γλωσσα να γλυφει τα παντα να τον καρφωνει στο λαρυγγι Ναι! και ξανα τα ιδια και ξανα..οπα της λεω πενη σταματα... ακολουθει ιεραποστολικο για λιγο και μετα κατευθείαν γυρισμα στα 4 ολιγολεπτο μπες βγες και καταθεση στο μουνακι της. ακολουθησε λιγο Social για τα ωραρια της και εφυγε γιατι το κουδουνι βαραγε σαν τρελο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Αυγούστου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Πένυ
panos95
Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
47
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού