Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 49 10
Γενική βαθμολογία
 
4.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
3.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Ειχα να βρεθω σεξουαλίκα με τη Μιρελα 3-4 χρονια,μια φορα την ειχα παρει στο Βαρδαρη οταν ειχε πρωτοερθει.
Σωμα μοντελε,βυζια νουμερο 1 (τα δικα μου ειναι ποιο μεγαλα σιγουρα Μεγάλο χαμόγελο )ωραιο κωλαρακι αλλα δεν το δινει,κυτταριτιδα ΠΟΥΘΕΝΑ!!!
Τσα τσα η γνωστη σπασαρχιδω,με ενα υφος πλαζε,νομιζει οτι εχει κατακτησει το Εβερεστ Μαλακία μου μιλησε για πολιτικα και πενευε τον Τσιπρα σε καθε σχολιο της(δεν πας στο διαλο και συ κι ο Τσιπρας?)νομιζει οτι υπαρχουν λεφτα Μαλακία
Οταν με πηγε στο δωματιο μου λεει δωσε μου 30ε,λεω γιατι 30ε αφου 25ε ειναι το απλο,ναι λεει για να παρεις το χαλαρο και να περασεις καλα,λεω δε θελω να περασω καλα,να γαμησω θελω Γαμήσου
Στα του αγωνα:φιλια οχι,δαχτυλα οχι,τα ποδια στους ωμους οχι,αρχιδογλυψημο οχι,προγραμματα οχι ε τι στο διαλο?Κεφάλι σε τοίχο!
Αεροπιπα που σε καποια στιγμη εβαλε πολι δοντι και εφαγε τη σφαλιαρα της Γαμήσου
Στεγνο,σφιχτο μουνι(κρεμες δεν βαζει)
Ο χωρος τρισαθλιος,στο δωματιο ειχε μια σομπα αλογονου (σε ποια εποχη ζουνε?)κατω στο πατωμα τριχες ολων των ειδων παντου Κεφάλι σε τοίχο! χαρτι δεν υπηρχε,ζεστο νερο στο νιπτηρα σε κανα χρονο ισως να εχουμε,ο καδος χωρις καπακι(αμα ειχε και λεκανη τουαλετας το δωματιο θα εβλεπα και χαρτια με μερεντες μεσα σιγουρα)τα σεντονια παιζει να τα αλλαζουν καθε βδομαδα μια φορα!!!
Οχι δε θα ξαναπαω με τη Μιρελα,αλλα δε θα ξαναπαω στο εν λογο μαγαζι γιατι εχουν μεινει στην εποχη Βαρδαρη ακομα με τις σομπες και τους ανεμιστηρες...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2015
Όνομα κοπέλας
Μιρέλα
azazel
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
215
Likes:
17.216
Πόντοι:
35.697
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, mad_max, topscorer

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Φεβρουαρίου, 2015
γιατί δεν με εκπλήσσει καθόλου ? Μεγάλο χαμόγελο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1