Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 39 10
Γενική βαθμολογία
 
3.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Απορώ με το συναγωνιστή που αναφέρεται στη Νάταλι,εγώ είχα ακριβώς την αντίθετη εμπειρία!!!Πρώτα απ´όλα η κοπέλα είναι κάτω του μετρίου εμφανισιακά !!Αγαμίες έχεις ρε φιλαράκι Κ την βλέπεις ως ουκρανικό Μούναρο!!Μάλλον δεν έχεις δει μούναρους.Εκτός απ´το βυζί, δεν βρήκα κάτι άλλο να με τραβήξει,ήταν Κ λίγο η ώρα περασμένη κ είπα να περάσω.Πρόγραμμα με 40 χαλαρό Κ περιμένω.Έρχεται η μαντάμ,ξεντύνεται,χωρίς πολλά Κ χωρίς να με ακουμπήσει πέρασμα καποτας σε πεσμένο λούτσο.Ξεκινάει πίπα,ας πούμε καλή Κ χωρίς να την ακουμπήσω μου λέει τα βυζιά μου μην τα ακουμπάς γιατί με πονάνε,περιμένω Κ περίοδο!!!!Αντε να γαμήσεις!!Εν πάσης περίπτωση ξεκινάμε,δεν περνάνε 2 λεπτά στη κυριολεξία, ΑΝΤΕ μωρό μου τελείωνε μου λέει !!!!!!Εισαι λίγο βιαστική της λέω Κ μου απαντάει :40 έδωσες,τι περιμένεις!!Δε θα συνεχίσω,να πω ότι προσπάθησα να της εξηγήσω ότι τα 40 ιδρώνω για να τα βγάλω κάθε μέρα;;Τραγική γκόμενα,χωρίς σεβασμό για τα λεφτά που πέρνει Κ χωρίς επαγγελματισμό.Δεν ήξερα να πληρώσω 200€ για να γαμησω με το πάσο μου μια σαβούρα.Κ πολύ ασχολήθηκα,απλά για να μην τη πατήσει κανείς άλλος

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 02, 2015
Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Μέλος
Εγγραφή:
22 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Φεβρουαρίου, 2015
αδελφέ άλλη εκείνη η ναταλι άλλη αυτή... επειδή είχα πάει με εκείνη, όντως ήταν δυνατό milf (γνωστη στην σαλόνικα) για αυτήν την κοπέλα έχω ενημέρωση και εγώ στο thread της κοζάνης ότι δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1