Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 27 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 61186
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αγάπη την γνωρίζω από τη Βριλησσού...Απ΄τις πολύ καλές κοπέλες του χώρου σε σέρβις και περιποίηση...Είχα καιρό να την επισκεφτώ μίας και είχε μία μικρή διακοπή αλλά επανήλθε και είπα να την τιμήσω...


Βραδάκι Δευτέρας και αρκετή ησυχία στη περιοχή οπότε η καλύτερη ώρα για επίσκεψη...
Υποδοχή από την υπηρεσία και αναμονή της Αγάπης στο σαλόνι...Δεν άργησε να έρθει και μετά από δέκα λεπτά εμφανίστηκε...Κουβεντούλα αρκετή για ώρα και μετά είσοδος στο δωμάτιο...Τα του χώρου τα έχω περιγράψει και σε παλαιότερη κριτική,προσεγμένο μαγαζί με τα απολύτως απαραίτητα...
Ξάπλωσα για να την περιμένω...Μικρή αναμονή και κοντά μου η Αγάπη...
Συζητήσαμε λίγο πάλι και πίάσαμε δουλειά....Ποικίλα προκαταρκτικά με τριψίματα και πεταχτά φιλιά για κάποια λεπτά...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολύ καλό με ωραίες κινήσεις και χωρίς χρήση χεριού.Πρώτη στάση με την Αγάπη από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό με πιο δυνατούς ρυθμούς αλλά άψογη συμμετοχή.Τέλος ιεραποστολικό όπου με κάποια πεταχτά φιλιά στο λαιμό μας βρήκε το τέλος...

Κουβεντούλα και πάλι μίας και είχαμε χρόνο,ντύσιμο και αποχώρηση από το στούντιο...

Η Αγάπη ήταν ακριβώς όπως την άφησα,άψογη επαγγελματίας με σίγουρη απόδοση.Τη συστήνω ανεπιφύλακτα άλλωστε αρκετοί που γυρίζουν τον στουντιακό χώρο την γνωρίζουν...

Αυτά για τη συνεύρεσή μου με την Αγάπη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού