Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Κατ αρχην respect στον συναγωνιστη gl για την αψογη,αντικειμενικη και πληρη αξιολογιση του,την οποια διαβασα και βασιστηκα για να επιλεξω την εν λογω κορασιδαΝαι!
Δεν εχω να προσθεσω πολλα,σας παραπεμπω στην παραπανω κριτικη,απλα δυο τρεις σκεψεις μου σχετικα με την εμπειρια μου!
Στη συγκεκριμενη βαρδια ηταν μακραν η πιο ομορφη κοπελα,και σαν μοντελολατρης την επελεξα!Ωστοσο,προσωπικη μου αποψη οτι οι τσεχες απο τεχνικη,socializing και αυρα παντα θα παιζουν Β´ εθνικη,ασχετα απο το γονιδιακο τους υποβαθροΧμμμ;. Τι εννοω;δεν αγαπανε τη δουλεια τους,δεν πουλαν καλα το παραμυθι,δε νοιαζονται ποσο καλα θα περασεις και μια δοση ξινιλας και ξεπετας την εχουν στο DNA τους!
Χωρις να αποτελει εξαιρεση και η συγκεκριμενη κοπελα,ειναι μια απο τα ιδια ,σε πολυ ωραιο περιτυλιγμα, ικανοποιητικη τεχνικη και μια γλυκοξινη διαθεση....!
Χωρις λοιπον ιδιαιτερες εκπληξεις και προσδοκιες η κοπελα σαφως προτεινεται, απλα περισσοτερο σε killers και λιγοτερο σε αγαπουληδες,οι οποιοι μπορει καποιες στιγμες να νοιωσουν και αβολα....Εμμμμ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Μέλος
Εγγραφή:
25 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
81
Πόντοι:
16
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2015
ευχαριστω τον φιλο για το εισαγωγικο του σχολιο
G
gl
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1