Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823830
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
χθες βραδακι αργα κατα τις 3 αποφασισα να δω τι γινεται στην αντζελα γιατι ειδα καινουργιο αιμα.ειδα την κοκκινομαλλα στο σαλονι και μου εβγαλε πολυ αγρια γουστα.την ειχα δει και πιο παλια αλλου αλλα δεν ειχα την τιμη να περασω μ αυτο το πλασμα.πληρωνω για αυταρχικο περνω και το ποτακι μου στο δωματιο και περιμενω να ερθει η αφεντρα μου.με το που μπηκε μεσα ειχε εναν τρελλο αερα πανω της που με τρελλαινε ακομα πιο πολυ.τη ρωτησα τι κανει και μου ειπε να σκασω και να σηκωθω ορθιος.με εβαλε με τη μουρη στον τοιχο και μου επιασε τα χερια απο πισω .πηγα να γυρισω και με χαστουκησε οσο δυνατα επρεπε για να καταλαβω οτι αυτη ειναι το αφεντικο.ξεκινησε να μου γλυφει τη δεξια ρογα εχοντας βαλει λιγο λιπαντικο στη δαχτυλαρα της και μου επαιζε το δαχτυλο γυρω γυρω απο την τρυπα μου σιγα σιγα το εβαλε μεσα και με τον αντιχειρα μου ετριβε απαλα το αρχιδι .με το που ειχα καυλωσει στο φουλ μου το εβαλε λιγο πιο δυνατα και μετα φορεσε το εργαλειο και μου τιν εβαλε μεσα καθως μου σφαλιαριζε δυνατα τον καυλωμενο μου κωλο.με εβαλε στο κρεβαττι με γαμησε στα τεσσερα για αρκετη ωρα και το τελος ηρθε με την κοκκινιμαλλα να με γαμαει αγρια ενω ταυτοχρονα μου επαιζε τον πουτσο και δεν αντεξα και τελειωσα με μια καυλα που ειχα χρονια να ζησω .........


για τους λατρεις ειναι οτι καλυτερο.....
σε ευχαριστω τζοβανναρα μου και θα τα πουμε soon....

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζοβάννα
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
18
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού