Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 124 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Φαιη, λοιπόν. Ύστερα από το καθιερωμένο στον εν λόγω χώρο καυλάντισμα στο σαλόνι, είδα και ψιλοπασπάτεψα την κορμάρα της Φαίης αποφάσισα να περάσω με απλό πρόγραμμα. Η Φαίη είναι μια αρκετά ψηλή καστανή κοπέλα, με πολύ ωραίο σώμα, όπως έχει πολλές φορές γραφτεί και με πρόσωπο που δεν το λες ωραίο αλλά καυλιάρικο. Είσοδος και της Φαίης στο δωμάτιο, ξεκίνημα των ερωτοπραξιών με κάποια σύντομα τριψίματα, πέρασμα σκούφου και έναρξη πίπας στο όρθιο. Σύντομα ξαπλώσαμε στο κρεβάτι οπού μου έγλειψε άλλο λίγο το πούτσο, χωρίς να ασχοληθεί με τα αρχίδια μάλλον γιατί τα έχω αξύριστα. Τελοςπάντων της τον βαζω για αρχή σε ιεραποστολική στάση οπού δεν ήθελε να της φιλάω το λαιμό γιατί ''γαργαλιόταν'' αλλά δεν είχε πρόβλημα να της φιλάω το στήθος αφού ''κάβλωνε''. Επειδή είχε αρχίσει να μου πέφτει τη γύρισα στα τέσσερα οπού στάθηκε με τον κώλο πάνω και το κεφάλι κάτω να με κοιτάει πράγμα που με ερέθισε. Τη γάμησα έτσι κάμποσα λεπτά, με ένταση έφαγε και καποια σχετικά δυνατά χαστούκια στα οποία δεν παραπονέθηκε και κάπως έτσι τελείωσα. Έφυγε σχεδόν αμέσως από το δωμάτιο. Χρονος παραμονής Φαίης στο δωμάτιο λίγο πάνω απο 10 λεπτά. Πέρασα αρκετα καλά αλλά έχω περάσει και καλύτερα με άλλες ιερόδουλες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
40
Likes:
2.185
Πόντοι:
1.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, anestis_38

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού