Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 35 10
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
εχοντας παντα ενα τρομερο ενστικτο σε πολλα θεματα σταθηκα λιγο απ εξω το "μαγαζι" και μπηκα αφου ενιωσα οτι θα υπαρχει κατι καλο...βλεπω την κ. τσατσα να βλεπει t.v. ..χαιρετω.. μονο που δεν μ εβρισε , αλλα μολις ειδα το μωρο και ειπα μπαινω αμεσως εγινε ευγενικη περνοντας φυσικα τα 30Ε ...μπαινω στο δωματιο περιμενοντας να ερθει ημουν απεναντι απο τον καθρεφτη και με θαυμαζα (χεχε πλακα κανω)..ηρθε , αρκετα μικροκαμωμενη (κοντη δεν λεω δεν ειναι σωστο) με σχεδον ανυρπακτο βυζακι αλλα με πολυ καλο κωλαρακι & και ηλικια κοντα στα 20 λογικα ..σιγουρα συμφωνω με προλαλησαντες οτι δεν ειναι και ο καλυτερος χαρακτηρας αμεσως το καταλαβαινει καποιος αυτο...αλλα απο τη στιγμη που εσυ εισαι ο πελατης και πληρωνεις εχεις τον απολυτο ελεγχο του θεματος ..αρα ειναι ευνοητο οτι ξεκινησα να τις λεω μερικες μαλακιουλες ..κατι δηθεν αστεια για να γελαει να ειναι ορεξατη να υπαρχει καλη ατμοσφαιρα...αλλα το καλο ειναι οτι της αρεσει οπως φανηκε αυτο που κανει αν και υπερβαλει λιγο στους αναστεναγμους δηθεν ηδονης Γλώσσα ..αλλα σε γενικες ειναι και θεμα γουστου και χαρακτηρα να σ αρεσει και κατι ..γενικα εφυγα με καλες εντυπωσεις...αλλα δεν θα ξαναπηγαινα σιγουρα Ματάκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.464
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Φανούρης Τζούρας

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2015
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα ωραιος τιτλος
G
gl
23 Ιανουαρίου, 2015
Τιποτα για το τι κανει η κοπελα μεσα στο δωματιο θα μας πεις η θα πρεπει και μεις να πληρωσουμε 30ε για να μαθουμε Χμμμ;
23 Ιανουαρίου, 2015
σε αυτο που λες φιλε μου θα συμφωνησω με ενα προηγουμενο σχολιο κριτικης...οτι στο πισωκολλημα εχει λιγο στραβο στησιμο και σχεδον μου εβγαινε πανω Κατσικογάμης ...αλλα εχει ορεξη να πηδηκτει της αρεσει ..εκτος κι αν εμπνευστηκε απο μενα ..δεν ξερω...

Υ.Γ. ρε παιδια ας μπει να μου απαντησει καποιος το 1.10 το στανταρ δηλαδη η καλυτερη η Εβελινα η ρουμανα σε μερος βρισκεται τωρα και ποιες μερες γενικα ?? ας μου πει καποιος please !
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3