Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 164 10
Sex Studio 142961
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την ψαχνω απο το καλοκαιρι και επιτελους σημερα την πετυχα τη θεια Συλβια η οποια σημερα δε μου φανηκε και τοσο μεγαλη τελικα,καμια 43 το πολυ.Ξανθια Ουγγαρεζα,ανοιχτοχρωμη με ομορφη φατσα,μεγαλα κρεμαστα βυζια με τεραστιες ρωγες,κορμι πολυ χαλαρο εχει αδυνατισει κιολας και κωλαρα αφρατη επισης χαλαρη αλλα ωραια οταν στηνεται στα 4.Εδωσα 40ε για 69 με γυμνο τσιμπουκι,δυστυχως μου ξεκαθαρισε πριν μπω στο δωματιο οτι σημερα κωλο δεν μπορουσε να κανει

Της ειπα διαφορες μαλακιουλες οτι την ψαχνω εδω και καιρο κλπ,ποσο ωραια περασαμε την αλλη φορα,εβγαλε το κορμακι που φορουσε και επεσε στο κρεβατι στην αγκαλια μου,την εβαλα απο κατω και ξαπλωσα πανω της και ρουφουσα τις βυζαρες της,το λαιμο της,αυτη καυλωνει καπως περιεργα και γελαει πολυ δυνατα,καποια πεταχτα φιλια στα χειλη...κατηφορισα προς τα κατω οπου της εκανα ενα γλειφομουνι σπεσιαλ με ταυτοχρονο δαχτυλο στον κωλο...καυλωσε πολυ και με επιασε απο το κεφαλι και μου το πιεζε στο μουνι της,εγω τσιμπουσα με δυναμη τις ρωγες της...εγινε ενα ωραιο παιχνιδι δηλαδη και καυλωσαμε καλα.
Ετριψα και τον πουτσο σε μουνι και κωλο οσο ηθελα.

Μετα ξαπλωσα για πιπα,αρχικα ρουφηξε με μανια τ'αρχιδια και μου χαϊδευε και την κωλοτρυπιδα,προσπαθουσε να χωσει και τα δυο μαζι στο στομα Εμμμμ
Εριξε κατι φτυσιδια στον πουτσο και τον εβαλε στο στομα και εκανε σαν λυσσασμενη με σωστη πιεση στο πουτσοκεφαλο,καλο ρυθμο και ικανοποιητικο βαθος,προσπαθουσε να κανει και βαθια μπουκωματα τερμα μεσα αλλα δε της εβγαινε και πολυ

Πρωτη σταση αυτη απο πανω πατωντας στο κρεβατι,τον παιρνει ολον μεσα και ανεβοκατεβαινει αργα και μαλιστα γερνει τερμα μπροστα για να μου γλειφει και τις ρωγες.Κουραστηκε ομως γρηγορα οποτε μου στηθηκε στα 4,της τον καρφωσα δυνατα τερμα μεσα και τη γαμησα σε δυνατο τεμπο με σφαλιαρες στα κωλομαγουλα και μου ζητησε απο μονη της ξαπλωτο πισωκολλητο.Επισης πολυ καλο στησιμο με τουρλωμενο το κωλαρακι ωστε να καρφωνω ολο μεσα,την δαγκουσα και το λαιμο και τα αυτια απο πισω και εδειχνε να γουσταρει πολυ.
Και τελος την γυρισα απο μπροστα για να βλεπω και τη φατσα της οπου τη γαμησα αρκετη ωρα και εφτασα σε πολυ δυνατο χυσιμο με κραυγες και συνεχομενα τιναγματα

Συμπερασμα...πολυ καλη και παλι η Συλβια,την ξερει την δουλεια και αν μεινει μαλλον θα θεωρηθει και στανταρακι.Λιγο να δουλεψει ακομα τα ελληνικα της και λιγο να σφιξει το κορμι και θα μιλαμε για την απολυτη καυλιαρα μιλφ

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Σύλβια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού