Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 161842
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Οταν γινεις γιαγια καλυτερα κατσε σπιτι σου...Τανια Ρωσσιδα gilf γυρω στα 60 αν και δηλωνει 38 χρονων,ξανθια με εκφυλη πορνοφατσα,τεραστιες φυσικες βυζαρες,απο τα βυζια και κατω καλυτερα να μην περιγραψω αλλωστε και το κορμακι που δεν εβγαλε και καλα εκανε φανερωνει την κατασταση...κοιλιες,πατσαδες,κυτταριτιδες...ακομα απορω πως μπηκα και μαλιστα εδωσα και 40ε για πιο χαλαρα.Τελοσπαντων...

Με την εισοδο της στο δωματιο προσπαθησα αμεσως να σπασω τον παγο αλλα αμεσως καταλαβα οτι ηταν δυσκολη περιπτωση.Την τραβηξα πανω στο κρεβατι,λιγο χαμουρεμα,πεταξε και τις βυζαρες εξω μου'ριξε και κατι βυζοσφαλιαρες που αν σε πιασουν γεματες πραγματικα μπορει και να ζαλιστεις...μιλαμε για 10 κιλα βυζι το καθενα.Προσπαθησα να τη βαλω χερι σε μουνι και κωλο αλλα αντεδρασε γιατι λεει υπαρχουν μικροβια...
Ε δεν μπορουσα να κανω παιχνιδι,μασουσε και μια τσιχλα με εκνευριστικο θορυβο σαν χαζη...παει να μου βαλει αμεσως καποτα την λεω παιξτον μου λιγο,τελοσπαντων κανε κατι να με καυλωσεις...ταχα πηγε να μου χαϊδεψει τ'αρχιδια τα ζουλαγε με δυναμη με πονουσε και την σταματησα.Στηθηκε λιγο στα 4,της τον ακουμπησα λιγο στα κωλομαγουλα ετσι μπας και γινει τιποτα...

Αφου εβαλε με αθλιο τροπο την καποτα εκανε μια πιπα της πλακας,χωρις ρυθμο,μου τον εσφιγγε κιολας και τον εστριβε κατα κατω Θυμός...θεωρησε και σωστο ετσι οπως ηταν στα πλαγια να στηριζει τον αγκωνα της ακριβως πανω στο στομαχι μου με πιεση,της το πηρα απο κει για να καταλαβει οτι μ'ενοχλει αλλα μετα απο λιγο το ξαναβαλε...πως δεν ξερασα πανω της Λύπη
Δεν υπηρχε περιπτωση να καυλωσω ετσι οποτε την λεω κατσε να τον παιξω λιγο μονος κι αυτη με χαϊδευε,μου΄γλειφε τις ρωγες και τελοσπαντων μου ψιλοσηκωθηκε και την εστησα απο κατω να τη γαμησω.

Απιστευτα στενο μουνι αφου δε μπορουσα να μπω,με τα χιλια ζορια μπηκα ειχε και μια σταση με τροπο ωστε να με κραταει σε αποσταση καπως,πλατσα πλουτσα η τσιχλα μες τα μουτρα μου...ταχα ελεγε και κατι καυλολογα της πλακας...μετα απο ωρα εχυσα εντελως αδιαφορα κατα τροπο σα να τελειωσε μια υποχρεωση
Μετα δεν εφευγε...μου'βγαλε την καποτα,μου τον σκουπισε με μαντηλακια...βρε ασε με να παω να πλυθω στο νιπτηρα...οχι μου λεει εχει μικροβια το νερο Κεφάλι σε τοίχο!...ουτε τα χερια σου λεει θα πλυνεις εκει θα σου φερω εγω ενα τζελ που σκοτωνει ολα τα μικροβια Κεφάλι σε τοίχο!...ασε με βρε παλαβιαρα να πλυθω Κεφάλι σε τοίχο!...παει φερνει ενα μπουκαλι αλκοολλης απ'αυτα που πουλανε στα φαρμακεια,πασαλειβω τα χερια μου μ'αυτο και κανω να ντυθω...παλι δε φευγει αλλα πιανει το μπουφαν μου και το ανοιγει ωστε να με βοηθησει να το βαλω...και οσο ντυνομαι αργα αργα με το πασο αυτη στεκεται ορθια με το μπουφαν στα χερια και με περιμενει γιατι λεει ειμαι καλο παιδι και θελει να με ξεπροβοδισει αυτη απο το δωματιο

Συμπερασμα...εντελως χαζη,ασχετη,τεχνικη μηδεν σε ολα,δε σ'αφηνει να κανεις καθολου παιχνιδι,δηλαδη ειναι να απορεις.Αυτο ειναι καταντια για το Λαφαμ και σε συνδυασμο με την πιο απαραδεκτη τσατσα,την ξανθια κωλογρια με τα γυαλια που δουλευε και παλια εκει,καλυτερα να μενει κλειστο τη μερα που δεν εχει πρωινη γυναικα παρα να δουλευει μ'αυτην.Πεταμενα λεφτα για την πρωτη καταθεση του χρονου

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 06, 2015
Όνομα κοπέλας
Τάνια
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιανουαρίου, 2015
αναλυτικοτατος ο αλ,μπραβο.
07 Ιανουαρίου, 2015
Ειναι μια που δουλευε ως τσατσα στην εκκλησια μαζι με εβελινα βραδια?
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2