Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 126 10
Sex Studio 162125
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νταϊανα η Μολδαβη,γυρω στα 35,καταξανθη με μακρυ μαλλι,πανεμορφη στη φατσα και λιγο ζουμπουρλου με βυζαρες και κωλαρα.Ε γνωριζομαστε πολυ καλα πλεον αλλα ποτε δε την ειχα παρει απο κωλο.Σημερα λοιπον ηθελα και τη σουφρα της και πηρα το προγραμμα των 70ε...

Ηταν ντυμενη νοσοκομα σημερα,την λεω οτι θα την προτιμουσα Αγιο Βασιλη Γλώσσα...με λεει πως και αποφασισες να μου σκισεις τον κωλο?...ε ειπαμε κατι καυλολογα λιγο να αναψουμε,επεσε στην αγκαλια μου και αρχισαμε το χαμουρεμα.Κατω απο τη στολη δε φορουσε βρακι οποτε αμεσως αρχισα να επεξεργαζομαι την σουφρα η οποια ηταν απιστευτα σφιχτη...μου ειπε οτι ειναι παρθενα Μεγάλο χαμόγελο...υπο αλλες συνθηκες μπορει και να την πιστευα αλλα επειδη καμια τρυπα δεν εμποδιζει τις διεισδυτικες ικανοτητες του μεσαιου δαχτυλου μου το καρφωσα βαθια μεσα χωρις πολλα λογια.
Ε παιξαμε αρκετα,με χαδια φιλια αγκαλιτσες,εριξα και πουτσοσφαλιαρες στο μουνι της και μετα επεσα με τα μουτρα στο γλειφομουνι το οποιο ξερει να εκτιμαει,σηκωσα και καλα τα ποδια της πανω ωστε να γευτω και τη σουφρα στην οποια εριξα πολλα φτυσιδια ωστε να χαλαρωσει σιγα σιγα

Πιπα η γνωστη πιπα Νταϊανα με την εξαφανιση του πουτσου για πλακα,σε γρηγορο τεμπο και με μπολικο σαλιο και αρχιδογλειψιμο.Ηταν σε σταση πλαϊ μου στα 4 εβλεπα και πανω στον καθρεφτη και συγχρονως την δαχτυλιαζα.
Πρωτη σταση αυτη απο κατω με το ενα ποδι σηκωμενο και καρφωμα στο μουνακι για λιγο γιατι ηθελα μονο κωλο.Της το ειπα εβαλε λιγο τζελ και οπως μιλουσαμε της τον καρφωσα αποτομα ολον μεσα,εντελως ασυναισθητα αλλα την εκανα να ουρλιαξει χωρις να το θελω.Τελοσπαντων εμεινα για λιγο ακινητος για να χαλαρωσει και μετα μεσα εξω σε αργο τεμπο αλλα ηταν τοσο στενη που με πετουσε εξω.

Ξαπλωνω λιγο,τον παιζω να παρω τα πανω μου παλι,αυτη με γλειφει και με χαϊδευει στις ρωγες χαλαρα κι ωραια χωρις βιασυνες,μου γινεται παλι καγκελο και τη στηνω στα 4 οπου παιρνει μια φοβερη σταση με την κωλαρα της και της χωνω ολον μεσα στον κωλο βαθια και τη γαμαω σε πιο γρηγορο τεμπο.Ειναι πολυ ωραια η αισθηση της τρυπας της και μ'αρεσει που τα πλουσια κωλομαγουλα της ερχονται και καλυπτουν την πουτσα μου σαν κουρτινακια Σπασίκλας...χωνω για πολυ ωρα, ο πουτσος εχει γινει σκληρος σαν ατσαλι,αυτη βογγαει και ψιλοποναει και με φτιαχνει ακομα παραπανω.Εχω παρει και μια περηφανη σταση οπως με βλεπω στον καθρεφτη,με το κεφαλι ψηλα το στηθος μπροστα και το κωλαρακι μου τουρλωμενο πισω...για φωτογραφια ημουν ο μπαγασας...και μολις μπαινω στην τελικη ευθεια ανεβαζω στροφες και ριχνω σφυροκοπημα και φτανω σ'ενα πολυ αρρωστημενο και βασανιστικο χυσιμο με κραυγες που τιναχτηκα 3-4 φορες ολοκληρος πανω απ'το κρεββατι.Ψιλοζαλιστηκα κιολας και το εβγαλα και ξαπλωσα γιατι η καυλα με γαργαλουσε πολυ
Μετα μπολικη ωρα κουβεντουλα και αναναωση τους ραντεβου μας σε κανα διμηνο γιατι μετα τις γιορτες θα λειψει

Συμπερασμα...πολλες φορες τα'χω πει για την Νταϊανα,προσθετω και την πολυ καλη εμπειρια του κωλου της που μεχρι τωρα δεν ειχα.Πολυ σφιχτη τρυπα ευχαριστιεσαι κωλοξεσκισμα.Η Νταϊανα ειναι κλασσικη αξια πλεον

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Νταϊάνα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Δεκεμβρίου, 2014
"τα πλούσια κωλομαγουλα της έρχονται και καλύπτουν την πουτσα μου σαν κουρτινακια"χαχαχα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1