Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 126968
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μινι συμπληρωματικη κριτικη της πρωτης

Περιγραφη κοπελας κ χωρου βλεπετε στην απο κατω κριτικη

Πιπα:εμφαση σε βαλανο/κεφαλακι,εδωσε μονο φιλακια στα αρχιδια κ περιμετρικα της περιοχης,παρολο που ημουν κοντρα ξυρισμενος/μπανιαρισμενος. Δεν εγλυψε μπαλες,οχι dt,οχι λαρυγγωτα κτλ....λιγα επιφανειακα φιλακια στο σωμα μου πριν ξεκινησει πιπα.
Ναι μεν καθεται διπλα σου για να σε πιπωσει,αλλα επιτρεπει μονο ελευθερα πιασηματα στα βυζια κ επιφανειακα σε κωλο κ μουνι...ΟΧΙ μουναδαχτυλο μεσα,πηγα να βαλω κ μου το τονισε.Λύπη

Λογω υψους δεν με βολεψε στο ιεραποστολικο,παρολο που στηνεται τιμια...αλλα παιρνει μηδεν σε gfe συμπεριφορα.
οσο κοπανιωμουν απο πανω της αυτη κοιτουσε τον απεναντι τοιχο...μονο οταν εστρεφα το βλεμμα μου πανω της χαμογελουσε προσποιητα (προφανως)...λιγο ξενερωμα δηλ....Money Mouth

Στο πισωκολλητο καμπουριαζει ελαφρως,αλλα προς τιμην της στηνεται τιμια....δεν κλεβει...εκει ανεβασα στροφες λογω του οτι εχει καυλερη κωλαρα κ εχυσα...επισης προς τιμης της σε αφηνει να στραγγιξεις το καυλι σου κ να αποσυνδεθεις....αρνητικο μονο η σημερινη σφιχτη καποτα....
Συμπερασματικα μια τυπικοτατη καταθεση τυπου Φυλης (στο 20 δηλ),χωρις gfe,για pse κ τετοια ουτε κατα διανοια...ψεκαστε,σκουπιστε,τελειωσατε.Μονο για τα χοντρα κ μονο για τους βυζολαγνους που γουσταρουνε βυζι μεγαλο.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 26, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.094
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Δεκεμβρίου, 2014
Άψογος ο διμμιτς....Κουλ
27 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

thnx man!!Ματάκι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2