Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Νατασα απο Ουκρανια γυρω στα 45 χρονων,καστανο μαλλι,ψηλη νταρντανουλα με αφρατη φαρδια κωλαρα,μικρα βυζακια και ομορφη φατσα με αθωο βλεμμα και αφρατο μαγουλακι.Μια πολυ καθημερινη και συνηθισμενη γυναικα που αν βλεπαμε τη μερα εξω στο δρομο μαλλον δε θα μας εκανε καμια αισθηση...στο μπουρδελο ομως μας εκανε αισθηση,ηταν και ντυμενη με στολη Αγιου Βασιλη και μπηκα με προγραμμα των 50ε για γυμνο τσιμπουκι και γλειψιμο

Δυστυχως δε μιλαει καθολου ελληνικα οποτε απο την αρχη ειχαμε ενα προβλημα συννενοησης,την τραβηξα πανω μου στο κρεβατι οπου ανταποκριθηκε αμεσως και αρχισε να με φιλαει αρχικα στο λαιμο και μετα στο στομα,την εκανα κι εγω διαφορα ναζια,μου χαϊδευε τον πουτσο,χουφτωνα κι εγω την κωλαρα της και μας εβλεπα στον καθρεφτη πανω στο ταβανι.
Αρχισε να με φιλαει στο στηθος και να με χαϊδευει στοργικα σε ολο το σωμα και οσο πηγαινε κατηφοριζε μεχρι που εφτασε στον πουτσο και εκανε ενα πολυ καλο τσιμπουκι,ρυθμικο με παιξιμο πανω κατω και πιεση στο πουτσοκεφαλο που αμεσως μου τον εκανε καγκελο αν και ειχα πιει και κατι ουισκακια πριν

Γλειφομουνι στη συνεχεια το οποιο ευχαριστηθηκε πολυ και βογγουσε και ειχε σπασμους,μετα την ξαπλωσα μπρουμυτα και εχωσα την πουτσα αναμεσα στα αφρατα κωλομαγουλα σα να τη γαμαω.
Και μετα τη γυρισα παλι ανασκελα οπου τη γαμησα σε αργο χαλαρο τεμπο...κανω συντηρηση δυναμεων λογω των ημερων Ματάκι....μετα πισωκολλητο που απλωθηκε ολη η κωλαρα πανω μου και η αισθηση ηταν πολυ ωραια και μετα την εβαλα απο πανω οπου κουνηθηκε καλα και μου χαϊδευε και τις ρωγες αλλα κουραστηκε γρηγορα μαλλον και μου΄κανε νοημα να μου κανει παλι πιπα να τη χυσω στο στομα
Ξαπλωσα πεταξε την καποτα και αρχισε παλι το κλαρινο με καποιες παυσεις για να με φιλαει και να με χαϊδευει και οταν εφτασα να χυσω,τον γραπωσε στο στομα της και τα πηρε κανονικα αλλα τραβηχτηκε και λιγο και κανα δυο φλοκια την πηρανε στο μαγουλο.
Με σκουπισε κιολας και αποχωρησε

Συμπερασμα...πολυ συμπαθητικη γυναικα,προθυμη και χαμογελαστη,σιγουρα εχει γνωσεις πανω στο σεξ αλλα δυστυχως δε μιλαει ελληνικα και δεν υπαρχει καθολου επικοινωνια.Εγω παντως θα ξαναπηγαινα ευχαριστως καποια στιγμη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.430
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού