Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 176 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η γκομνα απλά δεν υπάρχει. Εχω συνευρεθεί με την Μονικα ουε και θυμάμαι πια πόσες φορες.θεωρω οτι ειναι Υπρμουναρος και μαζι μου τουλάχιστον εχει καλη χημεία σε συνάρτηση βεβαια παντα και με το προγραμμα ειναι αλήθεια. Ειναι καθαρή επαγγελματίας και όσοι μπορούν να το εμπεδώσουν θα περάσουν καλα. Προσφέρει αυτό που λαμβάνει. Την εχω παρει άλλες φορες σε απλό όπου ειναι μια πολυ ωραία κοπέλα της σειράς χωρις ιδιαιτερες αναμνήσεις και άλλες φορες σε φουλ όπου έφυγα τρεκλίζοντας. Πίπα φανταστική και οταν δε στήνει την κωλαρα της και την σφυροκοπάς ειναι ο ίδιος ο παράδεισος. ΜΟΥΝΑΡΑ τέλεια ξυρισμένη και αρωματιστη να μην χορταίνεις να την γλύφεις. Τωρα αν την βρίσκει η οχι με το γλυφομουνι δεν ειμαι σίγουρος αλλα ουτε και που με νοιάζει. Εγώ απο αυτόν τον Υπερμουναρο παίρνω αυτό που θέλω. Απλά θελει τον τροπο της . Αυτη ηταν η άποψη μου και η εμπειρία μου μαζι της.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 01, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα Σέρβα
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.536
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 Annapurna, TOMCRUISE

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Δεκεμβρίου, 2014
Kοursaros, όταν λες φούλ εννοείς κ κωλαράκι; Αν ναι, πόσο πάει το μαλλί!; Την πέτυχα τις προάλλες στο De Paris, αλλά προτίμησα την Αλίσα (για την οποία έχω καλές εντυπώσεις κ θα γράψω κριτική!)
12 Δεκεμβρίου, 2014
Κωλαρακι με τιποτα. Δεν την εχω ρωτήσει γιατι δεν νομίζω να κανει και δεν με καίει και ιδιαίτερα .
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2