Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν έχουμε πολλά να πούμε για την εν λόγω κυρία οι περισσότεροι που γυρίζουν τα στούντιο την γνωρίζουν...Για πολλούς είναι η νούμερο ένα γυναίκα των στούντιο,όχι από εμφάνιση αλλά από τις υπηρεσίες της...
Θυμάμαι πριν αρκετό καιρό,περίπου το χειμώνα του 2009 αν δε κάνω λάθος που την έβλεπα στα προγράμματα του Λ.Καραγιάννη σε κάτι πρωινές βάρδιες που την επισκεπτόμουν τακτικά...Από τότε είμαι πελάτης της,εντάξει δε πηγαίνω πλέον τακτικά αλλά μία με δύο φορές το χρόνο μία Σόνια χρειάζεται...

Επίσκεψη πρώτη φορά στο παραπάνω ίδρυμα,παρκάρισμα εύκολο απ'έξω ακριβώς καθώς η ώρα ήταν λίγο πριν τα μεσάνυχτα και στην περιοχή υπήρχε ησυχία...Με υποδέχτηκε η υπηρεσία όπου μου παρουσίασε τη γνωστή Σόνια...Με ένα πολύ σέξυ μαύρο εσώρουχο βγήκε στο σαλόνι έκανε ένα κύκλο και χαμογελώντας αποχώρησε...

Αμέσως πλήρωσα και πέρασα δωμάτιο...Λίγα λόγια και για το δωμάτιο...Ακριβώς στο ίδιο μοτίβο με το "αδερφάκι" του το στούντιο 12...Κρεβάτι ευρύχωρο με κεφαλάρι,φωτισμός με ντιμερ και όλα τα απαραίτητα...

Αφού έκανα ένα ντουζάκι η Σόνια ήρθε κοντά μου γεμάτη όρεξη να με ικανοποιήσει όπως πάντα...Πολλά προκαταρκτικά με τριψίματα,γλιψίματα,ισπανικό και φιλιά...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη ενός κορυφαίου στοματικού...Αρκετό σε διάρκεια με όμορφες διακοπές για καραμέλωμα στη γύρω περιοχή και ζουλώντας μέχρι να εξαφανιστούν τα α@@@κια...!!!Πάλι διακοπή από το στοματικό για πεταχτά φιλιά και ισπανικό...

Μόλις δύο στάσεις πρόλαβα κοντά της...Πρώτη στάση με τη Σόνια σε ιεραποστολικό με άψογη συμμετοχή.Αλλαγή για την τελευταία στάση μας το πισωκολλητό όπου με πιο δυνατούς ρυθμούς μας βρήκε το τέλος αυτής της πολύ όμορφης συνεύρεσης...!

Κάθισε για λίγο δίπλα μου,ανταλλάξαμε ευχές για τις γιορτές που ακολουθούν και ανανεώσαμε το ραντεβού μας για το μέλλον....

Αυτά για τη Σόνια,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 09, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Δεκεμβρίου, 2014
"Αυτά για τη Σόνια,τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη!"
Οσοι εχουν διαφορετικη αποψη να πανε να κοιταχτουν σε κανα γιατρο.......
Ειναι 4-5 "κυριες" που δινουν τον ορισμο του "περναω καλα σε στουντιο, χαρηκα που εδωσα το 50ρικο"
Μια απο αυτες ειναι η Σονια.....
12 Δεκεμβρίου, 2014
Ετσι ειναι! All time classic η Σονια διαχρονικη αξία και γυναικαρα. Εχει γραψει το ονομα της με χρυσα γραμματα σαν μια απο τις κορυφαιες γυναικες που περασαν απο τα στουντιο. Να ναι καλα το κοριτσι
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2