Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εχοντας απηυδήσει από τα μνημόνια και τους ξένους, είπα να δοκιμάσω τα Ελληνικά προιόντα...

Πρόσβαση: Επιτέλους μία είσοδος studio διακριτική στον παράδρομο πριν την Αττική οδό, μπαίνεις χωρίς να έχεις την εντύπωση ότι όλοι κοιτούν εσένα.

Είσοδος: η "υποδοχή-υπηρεσία" ευγενέστατη και διακριτική.

Η κοπέλα: Η Λυδία είναι αντικειμενικά όμορφη. Με το σέξυ μαλλί έως την μέση έχει το σώμα και το πρόσωπο κοπέλας που άμα την δεις βαμμένη και με κλασσικό δωδεκάποντο σε μπαρ (όχι τους κοθόρνους των studio) θα ψάχνεις τρόπο να της την πέσεις λέγοντας στον κολλητό "κοίτα ρε μ..κα μία γκόμενα". Ευτυχώς για εμάς δουλεύει σε studio και η διαδικασία είναι πιο συνοπτική.Σπασίκλας

Σώμα: σφριγηλό και γυμνασμένο. Οπίσθια στρογγυλά και πεταχτά, δυστυχώς δεν είναι προς διάθεση ... Money Mouth

Μασαζ: Περιποιητική και ομιλητική τα "benefits" της Ελληνικής καταγωγής.

Ελεύθερο στοματικό: ξεκινάει με πίπα στο κεφαλάκι και υποβοήθηση με το χέρι, μόλις σκληρύνει το παίζει με τα σφιχτά χείλια της από το πλάι στο κεφαλάκι και λίγο παρακάτω πιάνοντας τα πλαινά νεύρα και τελικά deep throat έως τη βάση!! Καλό στοματικό ευτυχώς χωρίς φτυσίματα (προσωπικά δεν τα συμπαθώ)

Σεξ: ναζιάρα και "πρόστυχη" ταυτόχρονα, αντέχει και ξέρει να αλλάζει ρυθμό την κατάλληλη στιγμή για να διαρκέσεις το κάτι παραπάνω.

Πέρασα όμορφα και θα το επαναλάβω.

το clue της ιστορίας: η πανέμορφη μαλτεζίνα της.

το κερασάκι της τούρτας: η όμορφη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Λυδία
Dirty69
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
13 Απρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
7.213
Πόντοι:
23.470
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 flybywire, Ettore, wired77 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Δεκεμβρίου, 2014
Η Λυδία μου φαίνεται ενδιαφέρουσα περίπτωση, από τις φωτογραφίες τουλάχιστον. Στις κριτικές, όμως, διαβάζω ανάμικτες εντυπώσεις...Βέβαια, δε θα είναι η πρώτη φορά που η δική μου εντύπωση για μια κοπέλα είναι τελείως διαφορετική από μία (ή περισσότερες...) κριτική που έχω διαβάσει. Ο καθένας έχει τα δικά του κριτήρια και απαιτήσεις και δεν ταιριάζουμε, άλλωστε, όλοι με όλους στον ίδιο βαθμό...
Εν ολίγοις, θα πρέπει να τιμήσω τη Λυδία με μια αναγνωριστική, τουλάχιστον. Τι λέτε;
10 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εγώ πιστεύω στο εξής: όπως και εμείς κάνουν ένα επάγγελμα. Όπως εμάς μας ενοχλούνε οι ξυπνητζήδες, καρμίρηδες και δεικτικοί τύποι και μας χαλάνε στη συναλλαγή έτσι και αυτές ενοχλούνται. Όπως μας ενοχλούνε και μερικές ξυπνητζούδες + φλύαρες στα στούντιο και αντί να σηκωθεί μας πέφτει.

Αρα με λίγη ευχάριστη συμπεριφορά και κάνα χαμόγελο από μόνο του το πράγμα γυρίζει και ακούς (όπως μου είπε και στην πραγματικότητα μετά τα προκαταρτικά): "ήρθε η ώρα να κάνω τις χάρες σου στο κρεββάτι ", και αυτό τα λέει όλα.

Εξ ' άλλου προτιμώ αυτή την αλυσίδα στούντιο γιατί 1. επιτρέπει το ελεύθερο στοματικό στα κορίτσια 2. τα περισσότερα στούντιο είναι σουπερ 3. οι κοπέλες είναι κορμάρες μικρές και ανανεώνονται - ευτυχώς όχι πολύ συχνά.

Πίστεψε με ένα τεστ ντραιβ αξίζει τον κόπο.

Μπορεί να μην γράφω πολλές κριτικές αλλά κάθε εβδομάδα πάω σε στούντιο ή/ και ένα call girl (ως κερασακι).

Σήμερα έκανα και τεστ ντραιβ την Αλισσα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2