Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 162 10
Sex Studio 157586
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Νυχτα Πεμπτης εχω βγει για ποτο,ποτακι που λενε οι μοντερνοι Μεγάλο χαμόγελο)και μετα βρισκομαι κοντα στην επιμαχη περιοχη και μου ερχεται η επιθυμια να κανω ερωτα με καποια κυρια.Ε παω καρφωτος στο Φριξου 14,παλιο αγαπημενο μου στουντιο οπου τον τελευταιο καιρο ειναι εκει η γνωστη μιλφ Νικολ.
Μπαινω σε γνωριμο περιβαλλον με τα πολυ ωραια κρεβατια και περιμενω.Οσο περιμενω τον παιζω και μου εχει γινει καγκελο...τελικα το ποτο πριν το σεξ ειναι θετικος παραγοντας στη στυση με μετρο ομως

Μπαινει στο δωματιο,φαινοταν πολυ κουρασμενη,της την πεφτω τα ορθια και χωνω το καυλι αναμεσα στα κωλομαγουλα απο πισω με κοντρα κιλοτακι.Χουφτωνω τις βυζαρες,ριχνουμε γλωσσοφιλο και καθομαι στο κρεβατι και την βαζω να κατσει πανω μου...την αρπαζω απο τα μαλλια,καθεται με τα γονατα στο πατωμα και της τον χωνω στο στομα με μανια.Δε μπορει να τον παρει ολο μεσα αλλα εγω επιμενω να της σπρωχνω το κεφαλι...μετα ξαπλωνω σαν κυριος στο κρεβατι και απολαμβανω το τσιμπουκι της το οποιο οπως εχω ξαναπει δεν ειναι απο τα καλυτερα μου...

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τα ποδια να πατανε στο στρωμα,αργα ανεβοκατεβασματα να τον παιρνει ολον μεσα και γερνει προς το μερος μου κι εγω ρουφαω τους βυζους.
Μετα τη βαζω απο κατω οπου τη γαμαω πιο αισθησιακα και μου λεει γλυκολογα,μετα πισωκολλητο στο μουνι σε δυνατο τεμπο οπου βογγουσε και ελεγε wow fuck me...και μετα ερχεται το καλο...γρασαρισμα στην παντα στενη της σουφρα και αργο αρχικα καρφωμα μεχρι να ανοιξει και μετα ασταματητο σφυροκοπημα με ολοκληρη την πουτσα να μπαινοβγαινει κι εγω να εχω σαν λαβες τα βυζια της.Ριχνει και μονη της μπατσες στα κωλομερια της κι εγω της ριχνω κανα δυο δυνατες στα μαγουλα.Την χωνω κι ενα δαχτυλο στο στομα για να μη βογγαει
Τελοσπαντων καποια στιγμη μετα απο ωρα καταλαβαινω οτι δεν αντεχει αλλο οποτε την στηνω παλι απο κατω και τη γαμαω δυνατα και την ωρα της κορυφωσης τον βγαζω,πεταω την καποτα και τη χυνω στην κοιλια
Λιγες αγκαλιτσες ακομα,λιγη κουβεντουλα και αποχωρει

Συμπερασμα...Νικολ ειναι αυτη,ακομα και πολυ κουρασμενη κανει τα παντα να σε ευχαριστησει

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Δεκεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.450
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Δεκεμβρίου, 2014
Σωστος ο παιχτης , με ποσο ολα αυτα Αλ ?
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1