Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 173 10
Sex Studio 199925
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Φαίη την είχα δει κανά δύο φορές σε τσάρκα μου με συναγωνιστές...Ομολογώ πως απ'τη πρώτη στιγμή μου άρεσε αλλά δεν περνούσα στα ενδότερα,χωρίς βέβαια να υπάρχει κάποιος ουσιαστικός λόγος....
Να λοιπόν που εκείνη τη Τρίτη που εργαζόταν πρωινή βάρδια δόθηκε η ευκαιρία,λίγο καθυστερημένα όμως...

Παρκάρισμα απέναντι από το στούντιο και είσοδος σε αυτό.Είχα επικοινωνήσει τηλεφωνικά και είχα σιγουρέψει την βάρδια της Φαίης...
Ο ευγενέστατος κύριος της υποδοχής μου την παρουσίασε ακόμη μία φορά...Αρκετά σέξυ σαλονάρισμα φορώντας μόνο το στριγκάκι της και κάνοντας ένα αισθησιακό χορό στο στύλο κατέληξε στα πόδια μου...

Αμέσως μετά από μία σύντομη κουβεντούλα κατέληξα στο δωμάτιο...Αφαίρεσα τα ρούχα μου,έκανα ένα ντουζ και ξάπλωσα για να την περιμένω...Δεν άργησε να έρθει και πριν καλά καλά ολοκληρώσω το μπάνιο μου μπήκε στο δωμάτιο...Με βοήθησε να σκουπιστώ και ξεκινήσαμε κατευθείαν τα προκαταρτκικά στα όρθια...Γλωσσόφιλα και τριψίματα όπως ήμασταν όρθιοι για να καταλήξουμε ξαπλωμένοι στο κρεβάτι...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού,αν και σύντομο σε διάρκεια πολύ καλό και με καλή τεχνική...Μία στάση πρόλαβα να κάνω με τη Φαίη...Αφού λοιπόν ολοκληρώθηκε το στοματικό μικρή διακοπή για κάποια φιλιά και στήσιμο από μέρους της στα τέσσερα...Εκπληκτική θέα να στήνεται έτσι, αλλά και άψογη συμμετοχή από μέρους της με αληθοφανή βογγητά όπου και μας βρήκε το τέλος στη μία και μοναδική στάση...

Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...
Η Φαίη έδειξε πως είναι πολύ καλή επαγγελματίας και πως τα περισσότερα θετικά σχόλια που γράφονται είναι αληθοφανή!
Αυτά για την γνωριμία μου με τη Φαίη,τώρα κάποιοι από εσάς μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Φαίη
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Δεκεμβρίου, 2014
πρωινο σεξ με Φαιη ... αυτα ειναι Βασιλη Ναι!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1