Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 235 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Μπουρδελότσαρκα με παρέα κατά τις 5 τα ξημερώματα. Μετά από καμία ώρα τριγυρίσματος φτάνουμε στο Studio Las Vegas, τα σπιτάκια στολισμένα σε χριστουγεννιάτικο κλίμα, η τσατσά συνιστά επιτακτικά να κάνουμε ησυχία, λες και μπήκαμε σε εκκλησία - ίσως λόγω των άγιων ημερών που πλησιάζουν, ίσως επειδή περίμενε αεροπορική επιδρομή στο Las Vegas από τους φανατικούς τζιχαντιστές - τέλος πάντων μετά από ένα κατανυκτικό πεντάλεπτο νεκρικής σχεδόν σιγής που το διέκοπταν οι μονότονοι ψίθυροι της τσατσάς "θα έρθει η κοπέλα και θα τη δείτε" και της παρέας μου εμφανίζεται η λεγάμενη εξ Ουγγαρίας ορμώμενη Μπάρμπαρα. Ψηλή, με μικρό στητό βυζάκι, ατελείωτα πόδια και πλατύ κώλο, φάτσα ενδιαφέρουσα, 23 ετών, σκουλαρίκι στον αφαλό, σώμα με τατουάζ κακής ποιότητας. Τέλος πάντων αποφασίζω να κάνω το κασκαντεριλίκι - καύλας ένεκα - και παίρνω το πρόγραμμα των 40 ευρώ. Στο δωμάτιο, αν και καθαρός, ήθελα να κάνω ένα ντουζάκι, δεν βρήκα πετσέτα για το σώμα και μόνο δύο άθλιες και εμφανώς βρώμικες πετσέτες για τα πόδια υπήρχαν. Έπλυνα τα πόδια στα γρήγορα, σκουπίστηκα με τις βρωμοπετσέτες αναλαμβάνοντας το ρίσκο τουλάχιστον μυκητίασης και με το που πέφτω στο κρεβάτι τσουπ η Μπάρμπαρα με φάτσα που προσπαθεί σκληρά να κρύψει τη διάχυτη διεκπεραιωτική ξινίλα. Τα πρώτα σημάδια είναι ενδεικτικά, αλλά πάντα υπάρχει το ενδεχόμενο - έστω και σπάνιο - να μην ανταποκρίνονται στην πραγματικότητα. Η δεσποινίς όμως φρόντισε λίαν συντόμως να εξαφανίσει κάθε πιθανότητα μίας ικανοποιητικής συνεύρεσης. Κατευθείαν μου βάζει προφυλακτικό και κάνει μία διεκπεραιωτική πίπα, μόλις είμαι ντούρος τη ρωτάω "να σε γλύψω το μουνάκι?" μου λέει όχι αυτό δεν είναι στο πρόγραμμα, βάζει λιπαντικό και με καβαλάει σιωπηλά, με το που της γλύφω το βυζί τινάζεται σαν να την χτύπησε ηλεκτρικό ρεύμα, τη ρωτάω "τι έγινε?" καμία απάντηση, φυσικά ούτε λόγος να τη φιλήσω στο στόμα, γιατί σκέφτηκα ότι θα μπορούσα να φάω κανένα χαστούκι, αλλάζουμε στάση σε πλαϊνό, σιγή ιχθύος η δεσποινίς, της λέω να βάλω τα πόδια της στους ώμους μου, μου λέει όχι τον έχεις μεγάλο, κατόπιν ιεραποστολικό, μετά της λέω "ντόγκυ", μου απαντά κλασικά "τον έχεις μεγάλο", και σωριάζεται φαρδιά - πλατιά σαν ένα άψυχο και άφωνο σακί με πατάτες μπρούμυτα, προσπαθώ να διεσδύσω από πίσω, αλλά φυσικά η στάση δεν ενδείνκυται για πλήρη διείσδυση. Λέω από μέσα μου ας προσπαθήσω να χύσω για να τελειώσει αυτό το μαρτύριο για αυτήν αλλά κυρίως για μένα, της λέω να τον παίξει με τα πόδια της, παραδόξως δεν αρνήθηκε - τουλάχιστον σ' αυτό αποδείχτηκε ότι ακόμα και αυτή είναι μια τυπική Ουγγαρέζα που το άθλημα της ποδολαγνείας δεν της είναι κάτι ξένο. Η ξενέρα ήταν τόσο μεγάλη που ο πούτσος αντί να ανεβαίνει αναπόφευκτα συρρικνωνόταν, καθώς η ευαίσθητη ψυχολογία του είχε ήδη τρωθεί ανεπανόρθωτα και καθώς η δεσποινίς δεν είχε τον ανάλογο ρυθμό, της πιάνω τα πόδια και προσπαθώ παίζοντας τα με τον πούτσο μου να χύσω, εγκαταλείπω όμως σύντομα βλέποντας ότι είναι μάταιο, προσπαθώ να τον παίξω για να χύσω σκεφτόμενος άλλες γκόμενες, αλλά γρήγορα τα παρατάω συγχυσμένος και φεύγω, για άλλη μία φορά προδομένος από τη μη προηγούμενη θεωρητική προετοιμασία από το bourdela. Υποσχέθηκα στον εαυτό μου ότι θα προσπαθήσω τουλάχιστον να προφυλάξω τους συμπαίκτες στο ευγενές σπορ από παρόμοιες καταστάσεις, γι' αυτό έγραψα αυτή την κριτική αμέσως μετά από αυτή την αρνητική εμπειρία με την Μπάρμπαρα, που μόνο σε νεκρόφιλους συνιστάται.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπάρμπαρα
Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
81
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Απριλίου, 2015
τι να κανουμε οι πρωτοποροι εξερευνητες ταχουν αυτα
παντως τωρα τελευταια κουνιεται απο πανω
εγω που παω μερα παρα μερα και τη κανω προταση γαμου
για κανα τριμηνο δηλωνει ερωτευμενη
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1