Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 144 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Σύντομη τσάρκα στο Γκάζι, όπου πραγματικά ζαλίζεσαι από τις πολλές "ροζ" ταμπέλες των στούντιο και αφού γύρισα σχεδόν όλα τα μαγαζιά, τελευταία μου στάση ήταν το Κων/πόλεως 92Α. Εργαζόμενη η Φαίη, που δεν την είδα μιας και ήταν δωμάτιο και η Σόνια. Αδύνατη, με μακριά μαύρα μαλλιά, κορμί σφιχτό όπως μου αρέσει. Πληρωμή απλού προγράμματος και πέρασμα στο δωμάτιο του ισογείου. όταν ήρθε η Σόνια, με πλησίασε κι άρχισε να τρίβεται πάνω μου, με πάθος και με καυλόλογα κατάφερε να με ερεθίσει. Πέρασμα προφυλακτικού για την πίπα της και ξεκίνησε μια πολύ καλή πίπα όπου λίγο ακόμα και θα έχυνα αν δε τη σταμάταγα. Ωράια στάση του σώματος, τον έπαιρνε όλο στο στόμα. Δεν με άφησε να τη γλείψω και εγώ, οπότε ξεκινήσαμε με ιεραποστολικό, εκείνη να αναπνέει στο αυτί μου, να πιάνει τα κωλομέρια μου και να με σπρώχνει μέσα της ενώ με κοίταζε συνέχεια. Γύρισμα στα 4 για να βλέπω το μικρό κωλαράκι της, τον έπαιρνε όλον μέσα βαθιά και άρχισε να φωνάζει πιο δυνατά και πρόστυχα. Τελευταία στάση αυτή από πάνω με γρήγορο ρυθμό και εγώ να τσιμπάω τις ρώγες της και στα καπάκια έχυσα μέσα στο μουνάκι της τόνους σπέρματος!!! Πέρασα πολύ καλά, η Σόνια αν και στο σαλόνι είναι λίγο διστακτική στο δωμάτιο είναι σούπερ, δε βιάζεται και είναι έτοιμη για όλα!! Θα ξαναπάω μόλις μπορέσω!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 28, 2014
Όνομα κοπέλας
Σόνια
Μέλος
Εγγραφή:
29 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού