Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156539
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μπαινω λοιπον στο σπιτακι κ ερχεται η Τζουλια,κλασικη γυφτοφτατσα ΧαμόγελοΧαμόγελο.Παιρνω το απλο προγραμμα και μπαινω στο δωματιο Μεγάλο χαμόγελο
Ανοιγει την πορτα χαμογελαστη,εγω την φιλαω και χουφτωνω την κωλαρα της.Μετα ξαπλωνω και αυτη μ αρχιζει μια ωραια πιπα ,τον εβαζε βαθια μεσα και εγλυφε και με την γλωσσα της Μεγάλο χαμόγελο.Μετα της λεω να ερθει απο πανω και ετσι ξεκιναμε με αυτη να με καβαλαει κ εγω να γλυφω τα βυζια της και να χουφτωνω την κωλαρα της.Μετα της λεω να αλλαξουμε κ πλαγιαζει στο πλαι κ γω της τον βαζω ετσι και την φιλαω ταυτοχρονα Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Τελευταια σταση της λεω να στηθει στα 4 οπου αρχιζω γρηγορο σφυροκοπημα και χουφτωνω τα βυζια και ανοιγω την κωλαρα της ΧαμόγελοΧαμόγελο.Ετσι τελειωσα μεσα της στα 4 .Αυτη σηκωθηκε εβγαλε τ προφυλακτικο εγω την φιλησα παλι ,με χαιρετησε κ εφυγε

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζούλια
kostakis_ss
Σεβαστός
Εγγραφή:
18 Μαρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
189
Πόντοι:
1.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Οκτωβρίου, 2016
Η Τζουλια ειναι ενα πολυ καλο στανταρακι που τιμαει τα λεφτα που παιρνει και φυσικα δε σ αφηνει να φυγεις με το παραπονο,αλλα σου χαριζει και εντονες στιγμες στο κρεβατι!ΑΞΙΖΕΙ ΚΑΙ ΑΞΙΖΕΙ ΠΟΛΛΑ!!Προσκύνημα
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1