Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163536
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο ενα πολυ δυσκολο διημερο με πολυ δουλεια και καθολου υπνο κατευθηνομουν για το σπιτι , ο δρομος μου ομως περνουσε (κοντα) απο τη Μονικα , ειπα να περασω να πω ενα καλημερα . Μολις με ειδε μου ειπε πως δεν υπηρχε περιπτωση να μ' αφησει να φυγω , της εξηγησα πως ημουν κομματια και πως αν επεφτα στο κρεββατι θα κοιμομουν με τη μια . Τα χαδια της ομως , τα φιλια της και τα προστυχα λογια , αγγιξαν το ταλαιπωρημενο αλλα και καυλωμενο κορμι μου . Μπαινω λοιπον στο δωματιο , πλενομαι ξαπλωνω και περιμενω . Δεν αργησε καθολου να ερθει η Μονικα , ειχε παρει μαζι της και ενα λαδακι για μασαζ . Χαλαρωσε μωρο μου , μου λεει θα τα αναλαβω ολα εγω . Αραζω και εγω και ξεκιναει ενα αισθησιακο μασαζ αλλο πραμα . Αφου τελειωσε με την πλατη με γυρισε ανασκελα και ξεπροβαλε το καταρτι περηφανο . Ηταν που εισαι κομματια μου λεει , συνεχισε για λιγο ακομα το μασαζακι και απο μπροστα και μετα ξεκινησε μια υγρη και βασανιστηκη πιπα με πολυ καραμελωμα στις μπαλες και βαθυ ρουφηγμα . Ανεβηκε απο πανω και ανεβοκατεβαινε παιζοντας το μουνι της και βγαζοντας κραυγες καυλας . Μετα απ' ολα αυτα την εστησα στα 4 και ξυπνησε το κτηνος μεσα μου , αρχισα να την καρφωνω με μανια , να σταματαω για να την γλυψω και να συνεχιζω με περισσοτερη μανια μεχρι που το τελειωμα μου πρεπει ν' ακουστηκε μεχρι τον Βαρδαρη......(υπερβολη) . Καθησαμε λιγο αγκαλια στο κρεββατι και επιτελους πηρα τον δρομο για το σπιτι .
Συμπερασμα , εκανα και μασαζ και περασα τελεια , οπως παντα αλλωστε .
Καθε φορα που φευγω απο τη Μονικα λεω πως ηταν η καλυτερη και παντα κανει κατι παραπανω την επομενη και μ' εντυπωσιαζει , να τη θα κανει στην επομενη Σπασίκλας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
scorpiosstelios
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Μαρ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
269
Πόντοι:
306
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού