Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Για αλλου ξεκινησα αλλα παλι εκει κατεληξα και καλα εκανα γιατι ζησαμε και παλι ενα 40λεπτο αμειωτου παθους και αισθησιασμου τυλιγμενοι ο ενας πανω στον αλλον...Σημερα το μωρο μου φορουσε ασπρο βρακακι με ασπρο τοπ που ισα ισα στεκοταν στις ρωγες της και μαυρες διχτυωτες καλτσες...Το κοκκινο το μαλλακι το οποιο το εχει κοντυνει πολυ,ματακια ομορφα,βυζαρες,το ασπρο το στητο και τρυφερο κωλαρακι ΈρωταςΈρωτας
Οταν την βλεπω καθε φορα δεν ξερω απο που ν'αρχισω...

Πριν ακομα γδυθει την τραβηξα στο κρεβατι οπου την εσφιξα στην αγκαλια μου και αρχισα να τη φιλαω στο λαιμο και να ρουφαω τις βυζαρες της με μανια...αρχισε κι αυτη τα αχ βαχ μμμμ...την εβαλα εκατσε πανω στον πουτσο μου οπου κουνιοταν μπρος πισω στηριζομενη στα χερια της που ακουμπουσαν προς τα πισω στο κρεβατι...ειναι γνωστο οτι μ'αρεσουν πολυ τα ασπρα βρακακια και η θεα του πανω στον πουτσο μου με καυλωσε πολυ γρηγορα.Αμα υπηρχε και μουνοτριχα απο κατω ο συνδυασμος θα ηταν απαιχτος Γλώσσα
Εγειρε τερμα πισω οπου τελικα γδυθηκε και μου προσφερε μια υπεροχη ποδομαλακια ενω με κοιτουσε και χαϊδευε το μουνι της...ε δεν αντεξα πολυ και επεσα με τα μουτρα στο γλειφομουνι χωνοντας της και δαχτυλο στο πολυ μουσκεμενο μουνι της.
Την επιασα απο κατω απο τα κωλομαγουλα και τη σηκωσα τερμα πισω τα ποδια ωστε να μου ερθει η σουφρα ακριβως στο πιατο την οποια απολαυσα για πολλη ωρα

Πιπα η γνωστη της Νατασας με την πληρη εξαφανιση του πουτσου για πλακα σε σταση πλαγιο 69 οπου την επαιζα δυνατα το μουνι της το οποιο εσταζε κανονικα απο την καυλα.Μετα κανονικο 69 οπου την εγλειφα τον κωλο και παλι και αυτη μου εγλειφε χαμηλα τ'αρχιδια

Πρωτη σταση αυτη απο πανω με τις πατουσες της πανω στο κρεβατι και συγχρονως να γερνει πανω μου ωστε να μου γλειφει τις ρωγες.Δυνατα κουνηματα πανω κατω ωστε να τον παιρνει ολον μεσα αλλα επειδη με τη Νατασα υπαρχει ερωτας και θελω να την εχω υπο πληρη ελεγχο,γρηγορα τη σταματησα και την εβαλα απο κατω οπου τη γαμησα για πολλη ωρα με ατελειωτα φιλια,δαγκωματα,σφιξιματα και παθος ανεξελεγκτο...αυτη καυλωσε πολυ και δε μπορει να μενει στασιμη στην ιδια θεση οποτε δαγκωνε τα χερια της,σηκωνε τερμα πανω τη λεκανη της για να τον παιρνει ολον μεσα,τσιμπουσε δυνατα τις ρωγες της,το μουνι της ειχε πλημμυρισει κανονικα,με εσφιγγε με δυναμη πανω της...ε και μετα απο ποση ωρα μολις μπηκα στην τελικη ευθεια την τυλιξα με τα χερια μου κατω απο την πλατη της,κολλησα εντελως πανω της και εριξα ενα σφυροκοπημα ωστε να φτασω σε πολυ δυνατο και κτηνωδες χυσιμο με κραυγες...μειναμε λιγο αγκαλιτσα,ειπαμε μερικες σαχλαμαριτσες και αποχωρησε

Συμπερασμα...ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 25, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.454
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού