Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 73 10
Sex Studio 136900
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Τη Μάνια την είχα δει άλλη μία φορά σε τσάρκα μου αλλά δεν την είχα επιλέξει για τα ενδότερα χωρίς να έχω κάποιο ιδιαίτερο λόγο...Αρκετοί συναγωνιστές μου είχαν μιλήσει με τα καλύτερα λόγια για τις υπηρεσίες της...Πράγματι,βγήκαν αληθινοί όπως έγραψα και στο τίτλο...
Βραδάκι καθημερινής και στη περιοχή ησυχία,παρκάρισμα εύκολο απέναντι από το ίδρυμα και είσοδος σε αυτό...
Με υποδέχτηκε η γνωστή πλέον υπηρεσία η οποία μου παρουσίασε τη Μάνια...Γυναίκα που εκείνη την ώρα μου έκανε κλικ,καστανόξανθη ώριμη,με πεσμένο στήθος σε κανονικό μέγεθος,ωραίο σώμα με ένα πεταχτό κώλο που είναι και το δυνατό της χαρτί και συμπαθητικό πρόσωπο...Αμέσως πλήρωσα το παράβολο και ανέβηκα τις σκάλες για το δωμάτιο...

Αφού έκανα ένα ντουζάκι ξάπλωσα για να χαλαρώσω...Μετά από λίγα λεπτά μπήκε στο δωμάτιο η Μάνια...Ξεκινήσαμε τα προκαταρκτικά στα όρθια με πεταχτά φιλιά και σφιχτές αγκαλιές...Κάποια τριψίματα ακολήθησαν όπου μας βρήκαν στο κρεβάτι...Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με περιποίηση της ευρύτερης περιοχής αλλά λίγο σύντομο βέβαια είχα γίνει και τούρμπο με τα προκαταρκτικά της...Έναρξη στο σεξ στα τέσσερα όπου είναι η πιο καλή στάση μαζί της καθώς όπως ανέφερα και έχουν αναφέρει και άλλοι έχει κωλάρα...Αλλαγή για ιεραποστολικό όπου με άψογη συμμετοχή από μέρους της μας βρήκε το τέλος...

Ξαπλώσαμε λίγο μαζί και μιλήσαμε χωρίς δείγματα βιασύνης...Με ένα γλυκό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον που μάλλον δεν θα αργήσει καθώς ήταν απ'τις καλύτερες συνευρέσεις μου το τελευταίο καιρό...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Μάνια,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μάνια
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.825
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού