Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 83 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Την Ιζαμπέλλα πλέον την γνωρίζω καιρό εξίσου και ο τίτλος...Να που όμως το τελευταίο καιρό εργάζεται πρωινή βάρδια και δεν την προλαβαίνω λόγω εργασίας...Μία έκτακτη βάρδια στο παραπάνω ίδρυμα τη συγκεκριμένη Κυριακή με έκανε να την επισκεφτώ...
Στη περιοχή ησυχία,παρκάρισμα εύκολο ακριβώς απέναντι και είσοδος στο μαγαζί.Με υποδέχτηκε η υπηρεσία και παρά το ότι η ώρα ήταν περασμένη καθώς πλησίαζε επτά η Ιζαμπέλα με δέχτηκε ως το τελευταίο της πελάτη...
Μικρή αναμονή κάνοντας ένα ντουζ και χαλάρωση στο κρεβάτι.Να σημειώσω πως το μαγαζί καθώς το έχω επισκεφτεί και άλλες φορές είναι καθαρό και περιποιημένο αλλά τα φωτιστικά του και ο εξοπλισμός του δεν είναι όπως ηταν στην έναρξη της λειτουργίας του κάτι που πρέπει να προσέξει η διεύθυνση καθώς δεν πάει και πολύς καιρός από τότε...

Μετά από λίγα λεπτά η Ιζαμπέλα μπήκε στο δωμάτιο κάπως ευδιάθετη αλλά συγχρόνως και εξαντλημένη καθώς όπως είπε είχε και πάρα πολύ δουλειά...Είχε να εμφανιστεί καιρό στο συγκεκριμένο ίδρυμα και καταλαβαίνετε...
Κάποια πεταχτά φιλιά ήταν η έναρξη των προκαταρκτικών για να συνεχίσουμε με πιπίλισμα στις ρόγες της...Της αφαίρεσα το στριγκάκι της και έπαιξα λίγο με το γατάκι της καθώς εκείνη πέρασε το προφυλακτικό...Έναρξη του στοματικού,αρκετά καλό με λίγη χρήση χεριού και άψογο σε διάρκειά,ωραία κοιτάγματα και περιποίηση όλης της περιοχής.Μικρή διακοπή για κάποια περαιτέρω προκαταρκτικά και έναρξη στο σεξ με την Ιζαμπέλα από πάνω,να κινείται με αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για την καλύτερη πιστεύω στάση μαζί της,το πισωκολλητό...Άψογη συμμετοχή από μέρους της και εδώ μέχρι να αλλάξουμε και να γυρίσουμε σε ιεραποστολικό όπου με πιο γρήγορους ρυθμούς και κάποια πεταχτά φιλιά μας βρήκε το τέλος και σε αυτή τη συνάντηση...

Κάθισε μαζί μου αρκετά παρά την κούραση της μέρας καθώς είχε ταλαιπωρηθεί αρκετά,με ένα φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον...

Μία ακόμη πολύ καλή συνεδρία με την Ιζαμπέλα,όπως ανέφερα ήταν κουρασμένη αλλά έδειξε επαγγελματισμό πράγμα που το λαμβάνουμε υπ'όψιν μας καθώς δείχνει πως αυτός που θα την επιλέξει δύσκολα θα φύγει δυσαρεστημένος.

Αυτά για την φιλική συνεδρία μου με την Ιζαμπέλα,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ιζαμπέλα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
736
Likes:
51.819
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Νοεμβρίου, 2014
Βασιλάκη να σου υπενθυμίσω τη δική μου κάκιστη συνεδρία?? μη λες δύσκολα λοιπόν...Γερο-μύστης
25 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αλλα τα ματιου του λαγου και αλλα του ΜΠΑΡΟΥΧΟΥ. Μεγάλο χαμόγελο
ο Billy ειναι τακτικος επισκεπτης της, εσυ πηγες μια φορα.
Δεν ειναι λιγες οι κοπελες που εσυ περασες καλα και αλλοι οχι.

Εξ ΄αλλου :
Αυτα για την εμπειρια μου με την Ιζαμπελα, χωρις αυτο να σημαινει οτι και πιθανη δικη σας θα ειναι απαραοτητα αναλογη.....

Γερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
29 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Xaxaxa με κάλυψε ο "μπαμπάς"....!!!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3