Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
5.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Σε προηγουμενη τσαρκα σταμπαρα το εν λογω πιπινι. Προκειται για μελαχρινο petit 20χρονο βουλγαρακι. Προστυχοφατσα, κωλαρα και πολυ ωραια φυσικα νεανικα βυζακια ολοστρογγυλα με ωραια ρωγα. Κατηγορια σκινυ μπιτς δηλαδη. Η τσατσα τη συστησε ως Χριστινα αλλα η ιδια μου ειπε οτι τη λενε Αντζελα Γλώσσα . Αλλα χαρακτηριστικα της μικρο τατου στην πλατη πισω απο τον αριστερο ωμο και δυο ελιες στο αριστερο ποδι στο καλαμι. Ο λογος που μπηκα ειναι οτι μοιαζει παρα πολυ με μια γκαυλιτσα βουλγαρα απο φιλιππουπολη που την εχω φιλη στο φατσοβιβλιο και μιλαμε και εχω τρελο αχτι να την ξεσκισω. ΓλώσσαΓλώσσα

Στα του αγωνα τωρα. Μπηκε μεσα και σταθηκε μπροστα μου οπως καθομουν στο κρεβατι. Της εβγαλα το σουτιεν και αρχισα να πιπιλαω τις ρωγες. Αντεδρασε αλλα συνεχισα με το ζορι εγω. Και επειδη την εκοψα λιγο χαιβανι της ειπα "μεχρι να χυσω θα κανεις οτι σου λεω καυλακι καταλαβες?"Γλώσσα Δεν αντεδρασε σε αυτο και ειπα ωραια εδω ειμαστε θα γινει χαμος. Δεν ηταν ομως η γενικοτερη συμπεριφορα της που με ξενερωσε....αλλα η αναπνοη της. πωωωω γαμω το στανιο της τι μποχα ηταν αυτη που ειχαν τα χνωτα της. Κατι μεταξυ τσικνας απο κατουρο η σουρας απο τσιπουρα. ελεος!
Επισης στη γενικοτερη συμπεριφορα φουλ απαθεια και κρυαδα... Προσωπο ανεκφραστο και αγελαστο εντελως. Δε ξερω αν κανει το επαγγελμα παρα τη θεληση της η ειναι απλως κομοδινακι...Χμμμ;
Τεσπα ξαπλωνω και ξεκιναει τα προκαταρκτικα της που ηταν να μου παιζει το πουτσο με το ενα χερι και με το αλλο να χαιδευει απαλα το σωμα μου. Φοραει προφυλακτικο σε πεος με 50% στυση και αρχιζει τη μετρια πιπα της με λιγο δοντακι. Αρχισα να της λεω προστυχολογα δε ξερω αμα τα καταλαβαινε την ελεγα "ετσι γλυψε πουτανακι γλυψε αλλη μια πουτσα απο τις αναριθμητες που θα φας στη ζωη σου" κι ετσι ηρθα σε πληρη στυση.
1η σταση ιεραποστολικα αφου εβαλε κρεμα στο μουνι της. Σοφη η πραξη της γιατι ειχα σκοπο να τη γαμησω δυνατα. Στη σταση αυτη ειχε πολυ καλη αισθηση το μουνι της και εκανα μεγαλες και αποτομες διεισδυσεις μεχρι μεσα και φωναζε απο πονο και μου ειπε κιολας "Μπραβο ετσι θελω ποναω αλλα γουσταρω" αλλα....γαμω το στανιο της τα χνωτα της βρωμουσαν τοσο που δεν την πολυπαλευα. Μετα απο λιγο γυριζα το κεφαλι μου στο πλαι επαιρνα λιγο αερα και τη γαμουσα κρατωντας την αναπνοη μου. Money Mouth κομαντο καταστασεις κι ετσι... Κεφάλι σε τοίχο!
Φοβουμενος μην εχω απωλεια στυσης και τελειωσει το ματς χωρις να χυσω τη γυρισα στα τεσσερα. Πολυ ωραια θεα το αφρατο κωλαρακι της. Κι ετσι μικροκαμωμενη οπως ειναι ειχα την αισθηση οτι ο πουτσος μου ειναι σαν του ροκο σιφρεντι Γλώσσα Πραγματικη αισθηση οτι σκιζεις μουνι. Το κωλοτρυπιδι επισης ψιλοδουλεμενο φαινεται αλλωστε το δινει σε ακριβοτερο προγραμμα. Στη σταση αυτη λοιπον τη σφυροκοπησα εντονα για κανα 5λεπτο σε συνδυασμο με δυνατα χαστουκια στα κωλομερια της και το υπεστη αδιαμαρτυρητα. Πολυ ωραια αισθηση εδιναν και οι αληθινες κραυγες της. Μεχρι που εφτασα σε ενα λυτρωτικο χυσιμο. Πηγε στο νιπτηρα πλυθηκε πλυθηκα κι εγω και πηγε να με αποχαιρετησει με φιλακι αλλα το απεφυγα Γαμήσου
Συνοψιζοντας θα μπορουσε να ειναι αρκετα καλυτερη η καταθεση αμα δε βρωμουσαν τοσο τα χνωτα της. Ενα αλλο μειον για μενα ειναι η παντελης ελλειψη προκαταρκτικων καθως και το οτι δεν ηθελε βυζογλυψιμο. Αμα δεν ειχα καυλες δηλαδη θα ειχαμε φαει εντελως φολα...

Αφου μετα ρε γαμωτο πηγα για μπυρα και οπως την επινα ειχα την αισθηση οτι η μπυρα μυριζε σαν τα χνωτα της. Κεφάλι σε τοίχο! Γλώσσα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Άντζελα
skieros
Σεβαστός
Εγγραφή:
9 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
1.305
Πόντοι:
1.720
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού