Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 177 10
Sex Studio 163550
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφου γυρισα πολλα σπιτια με την προοπτικη να δοκιμασω κατι καινουριο δεν βρηκα κατι το αξιολογο που να με συγκινησει οποτε κατεληξα παλι στη σιγουρη επιλογη της ξεκωλιαρας μιλφ Μονικας που γουσταρει να γαμιεται...
Πολυ καλοδιατηρημενη για την ηλικια της με ωραια ποδια και κωλαρα,εκφυλη σκυλοφατσα και τη γνωστη ορεξη της για γαμησι

Ξεκινησε με αρχιδογλειψιμο πολυ χαμηλο θα ελεγα,ρουφουσε και εγλειφε τα μπαλακια ενα ενα και τα κρατουσε στο στομα της ενω μου ζητουσε να της λεω βρωμολογα...αλλα επειδη πλεον σχεδον παραγνωριστηκαμε οταν την βριζω σκαμε στα γελια Χαμόγελο
Τελοσπαντων τσιμπουκι επιμονο και λυσσασμενο με προσπαθειες να τον παρει ολον μεσα και χωρις χερια αφου αυτα χαϊδευαν τις ρωγες μου.Με καυλωσε πολυ γρηγορα ετσι και κοντεψα να χυσω οποτε την σταματησα

Πρωτη σταση αυτη απο πανω και αναποδα αλλα να γερνει τερμα μπροστα και να κουναει μονο την λεκανη πανω κατω εχοντας τουρλωσει την κωλαρα της οπου της εριχνα πολυ δυνατες κωλοσφαλιαρες.Μετα εγειρε και προς τα πισω γιατι ως γνωστον γουσταρει πολυ να της τσιμπας τις ρωγες της...καυλωσε πολυ ετσι οποτε στηθηκε στα 4 και μου ζητησε να τη γαμησω πολυ δυνατα και συγχρονως κουνιοταν και αυτη μπρος πισω.Με αποσυντονισε ομως ετσι και την εστησα απο κατω κανονικα οπου τη γαμησα στο δικο μου τεμπο και εφτασα σε ενα πολυ δυνατο χυσιμο με βρωμολογα απο μερους της.
Εννοειται οτι ολη τη διαρκεια ειχαμε μπολικα γλωσσοφιλα και χαμουρεμα,δεν εχει προβλημα μ'αυτα

Συμπερασμα...ενταξει τα'χουμε πει πολλες φορες πλεον για τη Μονικα,ειναι καθιερωμενο στανταρακι με ολη την εμπειρια μιας αχορταγης μιλφ και κατι παραπανω.Κανει τα παντα,γουσταρει τα παντα,την ενδιαφερει πολυ να σε ικανοποιησει ωστε να ξαναπας και φυσικα δε την ενδιαφερει καθολου ο χρονος.Προτεινεται ανεπιφυλακτα σε ολους και ειδικα στους μιλφακηδες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Μόνικα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.436
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού