Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.9 88 10
Sex Studio 127374
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μιχαελα
22 ετων,μαυρο μαλλακι(αν διεκρινα καλα),busty σωματοτυπος,βυζια καλα ικανοποιητικα σε μεγεθος (γυρω στο 2,5 αρι τα υπολογιζω),πολυ καλος κωλος,συμπαθητικο-ομορφο προσωπακι....γενικα ενα δυνατο πιπινακι γεματουτσικο,οχι ομως χοντρο.

Τσατσα ευγενικη κ διακριτικη.

Χωρος ζεστος κ καθαρος,το ιδιο κ το δωματιο.Γνωστα σε ολους τους περαστικους.

Μιχαελα,ευδιαθετη κ χαμογελαστη κοπελιτσα κ σε σαλονι κ σε δωματιο...υποψια gfe,με φιλακια στα χειλακια,αγγαλιτσες...αυτα λιγο πριν την πιπα.
Πιπα:εμφαση σε βαλανο κυριως,οχι σε κορμο,ουτε μπαλες...ενδιαμεσα τον επαιζε κ με το χερακι της.Ολιγολεπτη πιπα..
Σεξ:ιεραποστολικο,οπου στηνεται τιμια κ τον τρωει καλα και cow girl,οπου κυριως σε αφηνει να κανεις παιχνιδι εσυ....αισθηση δεισδυσης ετσι κ ετσι λογω κρεμας gel που χρησιμοποιει...στο πισωκολλητο αποκαλυπτεται η σπεσιαλ κωλαρα της κ ανετα σε καυλωνει το θεαμα...ναι σε ελευθερα πιασηματα κ φιλακια,μουνο-χουφτωματα κτλ δεν ασχοληθηκα αυτην την φορα....το νινακι εννοειται ξυρισμενο.

Παρολο αυτα δεν μου βγηκε σημερα....ενω εφτασα στο παραπεντε να τελειωσω κατι με αποσυντονισε κ δεν τα καταφερα...
Η κοπελα περναει τις εξετασεις επιτυχως και εγω ωρα να κανω διαλειμμα....ο χρονος θα κρινει ποτε θα πρεπει να ξανα-επιστρεψω.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 21, 2014
Όνομα κοπέλας
Μιχαέλα
dimmits
Τιμημένος
Εγγραφή:
2 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
183
Likes:
3.127
Πόντοι:
8.535
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 jimy.m.

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2014
"Παρολο αυτα δεν μου βγηκε σημερα....ενω εφτασα στο παραπεντε να τελειωσω κατι με αποσυντονισε κ δεν τα καταφερα...
Η κοπελα περναει τις εξετασεις επιτυχως και εγω ωρα να κανω διαλειμμα....ο χρονος θα κρινει ποτε θα πρεπει να ξανα-επιστρεψω".


Take your time...Γερο-μύστης
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1