Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 25 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Επισκεύτηκα χθές τη νύχτα νέο αίμα Βερόνικα ψηλή πιτσιρίκα από Ισπανία (έτσι λέει και καλά από Sevilla), καμία σχέση με τη Βερόνικα που ξέραμε όλοι που δούλευε και στο Βαρδάρι. Γύρω στα 22-23 χρονών κοκκινομάλλα ψηλή, αδύνατη, με ασχημούτσικη μεν σκυλέ δε φάτσα και πρόστυχο σαλονάρισμα. Αν και η τσατσά στην πρώτη βόλτα μου κανε πάλι παράπονα πως ποτέ δεν περνάω και πάω για μάτι και μου 'ρθε να πλακωθώ πάλι στα μπινελίκια, μετά την καθιερωμένη έρευνα αγοράς, κατέληξα (προς μεγάλη έκπληξη της τσατσας - ήμαρτων!Κεφάλι σε τοίχο!) να καταθέσω τα σωματικά μου υγρά και 40 ευρώ στο υπέροχο πλάσμα ΒερόνικαΧαμόγελο. Δεν ξέρω τι προγράμματα έχει, πήγα για απλή δοκιμή και πήρα το χαλαρό πρόγραμμα (το βασικό είναι στα 30 ευρώ). Η κοπέλα δεν ξέρει ελληνικά αλλά με αγγλικά τα πήγαμε μιά χαρά. Μέσα, κορμί λαμπάδα ξεκίνησε με ωραία στησίματα και κάτι σαν αισθησιακό χορό, και μετά αρκετά καλή π1π@ στα τέσσερα με αρχιδομαλάξεις και απέναντί ο καθρέπτης με την νιμουκωλάρα τηςΈρωτας, και στη συνέχεια καλούτσικο σε γενικές γραμμές γαμήσι για έναν νορμάλ άνθρωπο. Για εμένα όμως που είμαι σεξουαλικά διεστραμένος το μενού δεν είχε τουλάχιστον τα βασικά όπως δακτυλιάσματα στο νιμού και στο κουλούρι, καραμέλωμα όρχεων, γλωσσοφιλάκια(έστω και πεταχτά), feet play ank lick , πράγματα που μου τα δίνουν ψιλοστάνταρ οι μιλφάρες Ζωή και η Σόνια και η καυλο-Άννα από τις βίλλες. Άρα για μένα ήταν απλά μια καλή συμβατική συνεύρεση με μια όμορφη κοπέλα όχι όμως κάτι το συγκλονιστικό. Αλλά η άποψη μου είναι υποκειμενική και ίσως κάποιος άλλος να της βγάλει περισσότερα γούστα. Επίσης νομίζω θα ξαναπεράσω αν θέλω να ##### και δεν βρώ κάτι άλλο προστυχότερο. Thanx Veronica, you are an angel!

ΥΓ Προς τους επιχειρηματίες των μαγαζιών: Κάντε κάτι με την υποδοχή !Θυμός Δεν είναι δυνατόν να είμαστε πελάτες σας από το 1999 από εποχή ΒαρδάριΓερο-μύστης, και επειδή σε συγκεκριμένα μαγαζιά κατά περιόδους δεν φέρνεται κοπέλες που είναι του γούστου μας, να μας συμπεριφέρονται έτσι οι τσατσάδες. Δεν είναι δυνατόν την ίδια στιγμή που μέσα μπαίνει ο κάθε πονεμένος και μεθυσμένος χλιμίτζουρας λαθρομετανάστης για μια φορά στη ζωή του, να επιτίθενται σε εμάς επειδή μας βλέπουν 1 φορά στις 15 μέρες και περιμένουμε να δούμε αν υπάρχει καινούργια κοπέλα. Δεν είναι δουλειά τους να προσβάλλουν τους πελάτες και τους υποψήφιους πελάτες αλλά να προβάλλουν την κοπέλα τα προγράμματα και να φροντίζουν για την καθαριότητα και την ασφάλεια του μαγαζιού. Όπως εμείς σεβόμαστε τη δουλειά τους και κυρίως τη δουλειά των κοριτσιών έτσι ώς πελάτες και απαιτούμε και το στοιχειώδη σεβασμό. Αν θεωρούν οτι επειδή βγαίνουμε για πουτάνες είμαστε γενικώς για τον πούτσο και μπορούν να μας συμπεριφέρονται σαν τριτοκοσμικά τσουτσεκάκια, τότε τα studio σας θα ξαναγίνουνε απλά μπουρδέλα...Χμμμ;

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
22 Ιουν 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
165
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Νοεμβρίου, 2014
και εγω χτες πηγα να την δω φιλε και δεν μου αρεσε τιποτα πανω της , ασε που την εκοψα για κομοδινο
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1