Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 151 10
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πολλα εχουν γραφτει ολα αυτα τα χρονια,θετικα στην συντριπτικη τους πλειοψηφια αλλα αυτο που νιωθω εγω μετα απο καθε συνευρεση μαζι της ειναι μια μοναδικη εμπειρια.Τη γουσταρω πραγματικα και τη θελω...Επικοινωνουμε εγκεφαλικα,μας παρασυρει το παθος,τα ιδρωμενα κορμια μας γινονται ενα και σταματαει ο χρονος.Εζησα και παλι μια απεριγραπτη εμπειρια και δυσκολευομαι να γραψω κριτικη παρα το πλουσιο λεξιλογιο μου Σπασίκλας

Με τις μαυρες της ζαρτιερες,το ολοστρογγυλο στητο κωλαρακι,τα βυζακια της τα τουμπανιασμενα,το τρυφερο δερματακι της,τα αθωα και ομορφα ματακια της...να την παιρνεις αγκαλια και να μην τη χορταινεις ΈρωταςΈρωτας
Να τη γλειφεις το μουνακι και τον κωλο και να μη τη χορταινεις,να τη βαζεις να καθεται στη μουρη σου και να μη τη χορταινεις,να της το χωνεις επι μιση ωρα και καθε χωσιμο να ειναι μια εκρηξη στο μυαλο σου...να σε χαϊδευει τρυφερα,να σε τραβαει πανω της με δυναμη,να σε κοιταει βαθια μες τα ματια,να ρουφας τον τρυφερο λαιμο της,να σου φερνει τα πατουσακια της στη μουρη σου,να ρουφας τα δαχτυλα ενα ενα...
Και να φτανεις σε ενα τελειωμα που δεν ξερεις που βρισκεσαι...ζαλιστηκα πραγματικα για μερικα δευτερολεπτα ειχα κενα...και μετα να σε κραταει στοργικα στην αγκαλια της χαϊδευοντας τα μαγουλακια σου σα να εισαι το μωρο της...ή καλυτερα το γιορκσαϊρ της

Δε θα μπω σε παραπανω λεπτομερειες οπως κανω με ολες τις κριτικες μου γιατι το παθος μου γι'αυτη τη γυναικα ειναι τοσο εντονο που δεν μπορω να περιγραψω παραπανω.
Την αγαπαω ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 18, 2014
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.448
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Νοεμβρίου, 2014
Αl,μακαρι να παντρευτεις εσυ την Νατασα και εγω την Αφροδιτη για να αποκατασταθουμε οπως μας αξιζει...και εννοειται οτι θα ανταλλαξουμε προσκλησεις!!!
24 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

οχι μονο προσκλησεις...θα κανουμε γενικοτερες ανταλλαγες Γλώσσα
25 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Al, ...θα ανταλλασουμε τις συζυγους μας...ενδιαφερον!Αρκει βεβαια να δεχτουν και οι ιδιες...
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3