Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 107 10
Γενική βαθμολογία
 
9.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Απ' ότι βλέπω για το καινούριο στούντιο στην Κοροβάγκου δεν γράφτηκε τίποτα οπότε ας το εγκαινιάσω με την κριτική αυτή. Ώς καινούριο είναι πολύ όμορφο καθαρό και περιποιημένο από μέσα, πιθανότατα το καλύτερο που έχω δει στην πόλη αυτή την στιγμή. Δείχνει λίγο απόμερο με μια πρώτη ματιά απ' έξω, έχοντας για είσοδο μία απλή πόρτα στο πλάι ενός κτηρίου. Η τσατσά σε γενικές γραμμές ήταν εντάξει ως άτομο αλλά και λίγο ενοχλητική αν έκανες πως φεύγεις, προσπαθούσε να σου πιάσει κουβέντα και να σε μεταπείσει αντί να σε αφήσει ήσυχο (δεν ξέρω αν κανείς πείστηκε ποτέ από τσατσά για να μείνει αν δεν ήθελε, εγώ πάντως όχι, και στην συγκεκριμένη περίπτωση απλά συνέχιζα την τσάρκα μου πρωτού καταλήξω). Η κοπέλα με την οποία πήγα ήταν η Σάρα, όμορφη λεπτή κοπέλα με σώμα μοντέλου. Δεν βιαζόταν και έκανε πολλά προκαταρτικά, τόσα που της είπα να μπούμε στο ψητό από μόνος μου. Πολλή συμπαθής και ευχάριστη, δεν σου έβγαζε ότι το κάνει ως αγγαρεία σε καμία φάση. Έχει σφριγγηλό σώμα και κατέληξα να τελειώσω σχετικά γρήγορα μέσα της. Γενικά πέρασα πολύ καλά και ήταν ευχάριστη εμπειρία, θα ξαναπήγαινα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Σάρα
tsilibourditsas
Μέγας
Εγγραφή:
4 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
17
Likes:
97
Πόντοι:
4.165
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Νοεμβρίου, 2014
Ώστε καλά κρατάει λοιπόν η Σάρα...Την θυμάμαι από Αθήνα...καλό πιπινι..
19 Νοεμβρίου, 2014
απο που ειναι φιλε ?
19 Νοεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

η τσατσα λέει Σλοβάκα
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3