Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 100 10
Sex Studio 108193
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
γνωστο πλεον για το τσατσεμα των τσατσαδων για να αλλαζουν τα κοριτσια εθνικοτητα κατι σε πιο ευηχο..πηγαινουμε ομως με βαση οτι θα πετυχουμε κατι εξ ρουμανιας ..αρα αυτο μας αρεσει ...τελοςπαντων γνωστα αυτα...Γερο-μύστης
με την μιση ματια που την εριξα αμεσως ενιωσα οτι αξιζει και κατευθυνθηκα προς το δωματιο ...ηρθε με καθυστερηση κανα 10λεπτο ..μου επεσε εννοειται ...αλλα με το μπηκε και ηρθε ο αερας της αυρας της αμεσως ειχαμε ανασταση ...μου αρεσε γενικα οτι δεν ηταν αδυνατη και ειχε τα πιασιματα ..επισης μου αρεσε οτι ηταν ευχαριστη και δεν κοιμοταν ορθια οπως πολλες αλλες...μετα απο τα γνωστα που εγιναν στο τελος ηθελα να "τελειωσω" πανω στις φοβερες και ομορφες βυζαρες της οπως και εγινε(εν μεσω προφυλακτικου εννοειται)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τάνια
Crucifix4
Μέγας
Εγγραφή:
15 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
7.482
Πόντοι:
4.766
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Νοεμβρίου, 2014
Ωραίο μωρό, τέλειο κορμί, καλή στην συμμετοχή ειδικά στο πισωκολλητό αλλά όταν είχα περάσει με το τιμημένο χαλαρό στο 15λεπτο μου είχε κάνει ανάλυση για τον εναπομείναντα χρόνο...Κεφάλι σε τοίχο!
15 Νοεμβρίου, 2014
και μενα με επρηζε "κανε γρηγορα κανε γρηγορα" αλλα θελει λιγο ψυχολογικο ελεγχο το θεμα να μην σε κουμανταρει 100% η αλλη απο τη στιγμη που εσυ πληρωνεις ....
31 Δεκεμβρίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

μην την ψαχνετε.ειμαστε πολλα χλμτρα πισω σε σχεση με αθηνα
τοσο σε επιπεδο παροχων οσο και υπηρεσιων
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3