Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
αφου εκανα πρωτα μια βολτιτσα απο τα περιξ φυλης σκεφτηκα να παω να δοκιμασω την ξενια στο απλο προγραμμα παρ'οτι δεν ειχα ακουσει κ τα καλυτερα λογια.προσβαση στο χωρο πανευκολη (παρκαρα ακριβως απο εξω) ηταν βλεπεις κατα τις 11:00 το βραδυ.χτυπαω το κουδουνι κ η ευγενικη τσατσα μου ανακοινωνει τα προγραμματα εκτος απο πρωκτικο γιατι η συγκεκριμενη κοπελα δεν κανει μου ειπε. ετσι κ αλιως δε με ενδιεφερε εγω για το απλο προγραμμα πηγα γιατι το μπατσετ μου μεχρι εκει φτανει.θα περιμενα λιγο στο σαλονι γιατι η κοπελα ηταν σε δωματιο. μετα απο λιγο εμφανιζεται μια ομορφη κοπελα που ηταν ακριβως στα γουστα μου με ασπρες δυχτιωτες καλτσες δινω ατο αντιτιμο κ περναω. το δωματιο καθαρο μικρο με κομοδινο κ καλογερο για τα ρουχα, σφραγισμενη πετσετα για ντουζακι κ καινουργιες παντοφλες στο σακουλακι.μετα απο λιγο ηρθε η κοπελα στο δωματιο.αρχισε να παιζει με τα βυζια της επανω στο μοριο μου φιλια στο σωμα κ καραμελωμα.αφου ηλθε μια ικανοποιητικη στυση φορεμα σκουφι κ ερωτηση πως θελω.προτιμησα το απο επανω γιατι ηθελα να την κοιταζω.μετα απο λιγη ωρα γυρισε εκεινη απο κατω κ συνεχισαμε ετσι. το τελειωμα ηλθε οταν γυρισε στα 4 κ πηκα απο πισω βλεποντας το κωλαρακι.η γυναικα αυτη ειναι του γουστου μου εμφανισιακα κ στο δωματιο εγω εμεινα απολυτα ευχαριστημενος αν σκεφτουμε οτι με 10 ευρω παραπανωαπο μπουρδελο πας σε ενα καθαρο χωρο κ με μια ομορφη γυναικα που ουτε βιαστηκε ουτε ξεπετα εκανε κ το σωμα της μυρωδατο.για εμενα ειναι στανταρ η επισκεψη μου ξανα.ξενια περασα υπεροχα!!!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Ξένια
tdm900blue2004
Μέλος
Εγγραφή:
8 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού